Jak informuje portal "Wirtualna Polska", samochód, którym podróżował Wołodymyr Zełenski, brało udział w wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w stolicy kraju, Kijowie. Rzecznik ukraińskiego przywódcy poinformował w mediach społecznościowych, że Zełenski nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wołodymyr Zełenski uczestniczył w wypadku drogowym

Rzecznik prezydenta Serhij Nikiforow napisał w mediach społecznościowych, że samochód z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim brał udział w wypaku drogowym. Kierowca auta biorącego udział w zdarzeniu, po udzieleniu przez lekarzy prezydenta pierwszej pomocy, został przewieziony do szpitala.

Przebadano również prezydenta Zełenskiego, u którego nie stwierdzono poważniejszych obrażeń. Nie było konieczności hospitalizacji głowy państwa. Nikiforow zapewnił, że sprawą wypaku zajmują się już odpowiednie służby, których celem będzie ustalenie przyczyn i przebiegu zdarzenia.

Z niepotwierdzonych oficjalnie informacji wynika, że wypadek wydarzył się około godziny 24 na Alei Zwycięztwa w stolicy Ukrainy. Sieć obiegło nagranie z miejsca zdarzenia.

Prezydent Zełenski odwiedził wyzwolone Izium

W środę 15 września prezydent Zełenski odbył podróż do miejscowości Izium i Bałakliję, które ukraińskiej armii udało się odbić z rąk rosyjskich. Ukraiński przywódca wziął tam udział w podniosłej chwili, jaką było wciągnięcie na masz ukraińskiej flagi.

Przy okazji uroczystości, Zełenski podziękował żołnierzom, którzy stają każdego dnia wobec najeźdzcy i odbijają kolejne kilometry ukraińskiej ziemi. Skuteczność działań zaskakuje cały świat.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące zachowanie Tomasza Kammela w programie "Pytanie na śniadanie". Szybka reakcja Izy Krzan uratowała sytuację

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To właśnie w tej części Polski znajdziecie największe grzyby. Dowodzą tego imponujące zdjęcia

O tym się mówi: Marta Kaczyńska znalazła się w centrum zainteresowania. Wszystko przez jej "Mazurski raj". Sprawą zajmuje się prokuratura