Jak podaje portal "Super Express", w minionym tygodniu prezydent Andrzej Duda wspólnie z żoną odbywał podróż po Afryce Zachodniej. Para prezydencka odwiedziła Nigerię, Wybrzeże Kości Słoniowej oraz Senegal. Agata Kornhauser-Duda przykuwała wzrok wybranymi na tę okazję stylizacjami. Zresztą, zobaczcie sami!

Modowe wybory Agaty Kornhauser-Dudy

Agata Kornhauser-Duda stanowi dla wielu Polek modową inspirację. Sympatycy pierwszej damy pilnie śledzą kolejne stylizacje. Nie inaczej było w przypadku strojów, jakie żona prezydenta Andrzeja Dudy miała na sobie w czasie podróży po Afryce Zachodniej. Jednym z odwiedzonych przez parę prezydencką miejsc, była stolica Senegalu - Dakar.

Agata Kornhauser-Duda wzięła tam udział w spotkaniu z senegalską pierwszą damą Marieme Faye Sall. Obie panie spotkały się z artystami ludowymi. Żona prezydenta Dudy wybrała się także do lokalnej szkoły i sierocińca, który prowadzony jest przez zgromadzenie sióstr zakonnych.

Stroje, jaka Agata Kornhauser-Duda wybrała na tę okazję, przykuwają wzrok swoimi barwami. Pierwsza dama postawiła na długie, a przy tym bardzo zwiewne sukienki, które idealnie podkreślały jej smukłą sylwetkę. Jedną z kreacji była sukienka z długim rękawem, ozdobiona błękitnymi i różowymi wzorami, ozdobiona paskiem. Całość uzupełniały szpilki i torebka.

Pierwszą damę mogliśmy także zobaczyć w kremowej sukience, którą zdobiły czarne linie. Uzupełnieniem tej stylizacji był czarny pasek podkreślający talię, a także czarne buty na cienkim obcasie.

Która z kreacji pierwszej damy najbardziej przypadła wam do gustu?

To też może cię zainteresować: Księżna Kate zdradziła, co książę Louis powiedział jej po odejściu królowej Elżbiety II. Trudno nie wzruszyć się jego słowami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyższa temperatura w domu zimą, może nas słono kosztować. Powodem mają być nie tylko wysokie rachunki za ogrzewanie. Czy będą nam grozić mandaty

O tym się mówi: Pierwszy w tym sezonie opad śniegu w Polsce jest już za nami. Gdzie zrobiło się biało. Czy to zapowiedź szybszego nadejścia zimy