Ostatnie dni nie są najłatwiejsze dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej. W czwartek 8 września zmarła królowa Elżbieta II, która zasiadała na tronie od 70. lat. Dla wszystkich jej poddanych i fanów na całym świecie, wraz z jej odejściem skończyła się pewna epoka. Książęta William i Harry wspólnie z żonami, postanowili spotkać się z poddanymi, którzy tłumnie gromadzą się pod zamkiem Windsor. W jednej z rozmów, księżna Kate zdradziła, jak pocieszył ją jej najmłodszy synek - książę Louis.

Książę Harry i William znów razem

Pod zamkiem Windsor gromadzą się tłumy Brytyjczyków, którzy chcą pożegnać zmarłą królową Elżbietę II i uczcić jej pamięć. W tym trudnym czasie, książęta William i Harry wspólnie z żonami, postanowili wyjść do poddanych, aby razem z nimi dzielić ból straty. Wielu niezwykle ucieszyło to, że bracia znów pojawili się razem.

Nie dało się nie zauważyć, że Meghan Markle, przynajmniej na początku wydawała się mocno spięta całą sytuacją. Wymownie świadczył o tym fakt, że szła wczepiona w ramię męża. Kolejne rozmowy jednak sprawiły, że poczuła się znacznie pewniej i nie potrzebowała już kurczowo trzymać się Harry'ego.

Księżna Kate wspomniała o swoim najmłodszym synku

Znacznie bardziej pewan siebie była księżna Kate, która od początku śmiało wychodziła ku tłumowi. W jednej z rozmów, księżna Walii i Cambridge opowiedziała nawet, jak książę Louis próbował ją pocieszyć po śmierci królowej Elżbiety II. Wszystko można zobaczyć na naganiu zamieszczonym na TikToku.

"Mój mały Louis... to naprawdę słodkie. Powiedział mi "mamusi, nie smuć się. Ona jest teraz z pradziadkiem" - powiedziała księżna Kate.

@royalfancams

What little Prince Louis said to his mum about The Queen dying 🥺😢😭♥️ #princeLouis #LouisArthurCharles #PrinceOfWales #PrincessOfWales #PrinceAndPrincessOfWales #TheWales #TheQueen #QueenElizabeth #QueenElizabethII #KingCharles #PrinceWilliam #HRH #PrincessCatherine #PrincessKate #QueenCamilla #RoyalFamily #RoyalFuneral #BritishMonarchy #KateMiddleton #DuchessOfCambridge #PrinceWilliam #DukeOfCambridge #TheCambridges #HRH #ChildrensPrincess #PrincessKate #WilliamAndKate #WillsAndKate #RoyalFamily #Monarchy #RoyalCouple #Heir #FutureKing #Duchess #QueenKate #QueenConsort #Queen #KingWilliam #King #Love #TheCrown #Crown #BritishRoyals #BritishRoyalFamily #RoyalTour #Royalty #British #UK #Diana #LadyDiana #TheQueen #QueenElizabeth #RoyalKids #MeghanMarkle #DuchessOfSussex #PrinceHarry

♬ original sound - #TeamCambridge

Zaskoczyło was podejście małego księcia Louisa?

To też może cię zainteresować: Książę Harry nie może sobie poradzić ze stratą ukochanej babci. Nie może odpędzić od siebie poczucia winy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Możliwe zmiany w świadczeniach. Czy wprowadzone zostaną podwójne emerytury dla wybranych

O tym się mówi: Niepokojące zjawisko pojawiło się nad jednym z województw. O czym dokładnie mowa