Jak przypomina portal "O2", jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w naszym kraju z całą pewnością jest ojciec Tadeusz Rydzyk. Duchowny słynie ze smykałki do interesu i tego, że skutecznie buduje swoje imperium. Ostatnio toruński redemptorysta zawitał również na TikToka, gdzie pochwalił się swoimi "luksusowymi samochodami". To wywołało spore emocje.

Ojciec Rydzyk i samochody

Jakiś czas temu media rozpisywały się o tym, że ojciec Tadeusz Rydzyk porusza się po Toruniu w luksusowym samochodzie Maybach. W wywiadzie udzielonym tygodnikowi "wSieci" wskazał, że faktycznie ma takie samochody, choć wbrew medialnym doniesieniom, jedynie w formie plastikowych modeli, jakie miał otrzymać od ludzi.

Potem dodał, że w pierwszej chwili, kiedy przeczytał, że jeździ Maybachem, nie wiedział, co to do końca jest. Dopiero po jakimś czasie zobaczył ten samochód na drodze. Auto nie wzbudziło w nim jakiegoś specjalnego zachwytu. "Nic specjalnego. Samochód jak samochód" - powiedział we wspomnianym wywiadzie toruński redemptorysta.

Tadeusz Rydzyk / YouTube:   Gdzie Taniej
Tadeusz Rydzyk / YouTube: Gdzie Taniej
Tadeusz Rydzyk / YouTube: Gdzie Taniej

Oliwy do ognia plotek o swoich luksusowych samochodach dolał sam Rydzyk, kiedy w jednym z wywiadów przyznał, że dwa samochody otrzymał od bezdomnego pana Stanisława z Warszawy, który niestety juz zmarł.

Ojciec Rydzyk na TikToku

Ojciec Tadeusz Rydzyk idzie z duchem czasu i ostatnio można go zobaczyć na TikToku. W jednym z nagrań zdecydował się pochwalić swoimi samochodami. Przyznał, że faktycznie posiada Maybachy, choć tak jak zaznaczył we wcześniej cytowanym wywiadzie, są to jedynie modele.

Wskazał, że jeden z modeli Maybacha trafił do niego od mieszkającej w Londynie pani Małgorzaty, a zabytkowego Maybacha od jednej z toruńskich rodzin. Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy, w których dominowało zaskoczenie tym, że Rydzyk pojawił się właśnie na TikToku.

@tvtrwam

#maybach #maybachfans #maybachrydzyka #maybachyrydzyka #rydzyk #tvtrwam #radiomaryja #telewizjatrwam #maybachs450 #maybachgls600 #tadeuszrydzyk #ojciecdyrektor #ojciecredaktor

♬ dźwięk oryginalny - tvtrwam

Co sądzicie o pojawieniu się ojca Rydzyka na TikToku i jego kolekcji aut?

To też może cię zainteresować: Aida Kosjan-Przybysz zdradziła, jaki będzie wrzesień. Na co należy zwrócić uwagę, czego unikać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Karol Strasburger zakochał się w Irenie, gdy ta była mężatką. Nie poddał się. Niestety ich historia nie miała szczęśliwego zakończenia

O tym się mówi: Tomasz Karolak zdobył się na szczere wyznanie dotyczące jednej ze swoich ról. Opowiedział, z jak wielkimi kosztami wiązał się występ w serialu