Jak przypomina portal "Lelum", Karol Strasburger jest obecnie szczęśliwym mężem Małgorzaty Weremczuk, z którą doczekał się narodzin córki Laury. Wcześniej przez długie lata prowadzący "Familiadę" był związany z Ireną. Niestety ich miłosna historia nie miała szczęśliwego zakończenia. Poznajcie szczegóły niezwykłej miłości Ireny i Karola Strasburgerów.

Tak zaczęła się ta miłość

Pierwszą żoną Karola Strasburgera była Barbara Burska. Ich relacja niestety nie przetrwała próby czasu i zakończyła się rozwodem. Na szczęście, los już niebawem miał się do aktora uśmiechnąć. Po raz pierwszy spotkał się z Ireną na wyścigach samochodowych odbywających się w Sopocie. Była tam ze swoim ówczesnym partnerem - kierowcą wyścigowym.

Szybko okazało się, że nadają na takich samych falach. Pomimo uczucia, jakie ich połączyli, nie mogli się z nim obnosić, bo Irena była związana ze synem jednego z najbardziej wpływowych polityków. Dopiero po tym, jak zakończyła się relacja Ireny z Jaroszewiczem, mogła pozwolić sobie na otwarte okazywanie uczuć Strasburgerowi.

Karol Strasburger/YouTube @TeleFamily
Karol Strasburger/YouTube @TeleFamily
Karol Strasburger/YouTube @TeleFamily

Bez szczęśliwego zakończenia

Na ślubnym kobiercu Karol Strasburger stanął ze swoją ukochaną w 1981 roku. Byli ze sobą przez trzy dekady, a ich wspólne życie zakończyło odejście Ireny w 2013 roku. Żona prowadzącego "Familiadę" zmarła na białaczkę, na którą zachorowała dwa lata wcześniej.

Strata żony była dla Strasburgera ogromnym ciosem, z którego długo nie mógł się podnieść. Ponoć w jego domu do dziś znajdują się pamiątki po ukochanej żonie, czemu raczej trudno się dziwić.

Karol i Irena Strasburgerowie/YouTube @Info-Fakty
Karol i Irena Strasburgerowie/YouTube @Info-Fakty
Karol i Irena Strasburgerowie/YouTube @Info-Fakty

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Tomasz Karolak zdobył się na szczere wyznanie dotyczące jednej ze swoich ról. Opowiedział, z jak wielkimi kosztami wiązał się występ w serialu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wystarczy przestrzegać dwóch prostych zasad, aby storczyki kwitły nawet jesienią i zimą. O czym należy pamiętać

O tym się mówi: Aida Kosjan-Przybysz zdradziła, jaki będzie wrzesień. Na co należy zwrócić uwagę, czego unikać