Jak podaje portal "Świat Gwiazd", Ida Nowakowska nie przeszła obojętnie obok cierpienia małego chłopca. Zaapelowała do swoich fanów o wsparcie dla małego Oliwiera. Chłopiec cierpi na poważną chorobę, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Aby uratować jego życie, potrzeba aż 10 milionów złotych. Tyle właśnie kosztuje terapia genowa, która zatrzyma chorobę. "Wspólnie możemy tak wiele" - napisała gwiazda TVP.

Ida Nowakowska/YouTube @WideoPortal
Ida Nowakowska/YouTube @WideoPortal
Ida Nowakowska/YouTube @WideoPortal

Ida Nowakowska apeluje o pomoc

Ida Nowakowska nie raz już udowodniła, że nie potrafi przejść obojętnie obok cierpienia innych, szczególnie jeśli dotyka ono dzieci. Ostatnio gospodyni "Pytania na śniadanie" postanowiła wykorzystać swoje zasięgi w mediach społecznościowych o wsparcie dla maleńkiego Oliwiera. Chłopiec cierpi na SMA i potrzebuje terapii genowej, która zatrzyma chorobę.

Zbiórka założona przez rodziców małego Oliwiera, prowadzona jest za pośrednictwem portalu "Siepomaga". Kwota do uzbierania jest ogromna. Terapia genowa kosztuje aż 10 milionów złotych. To ogromna kwota, której bez wsparcia innych, rodzice chłopczyka nie uzbierają.

Oliwierek urodził się 5 stycznia 2022 roku. Rodzice nie kryli szczęścia, kiedy pojawił się na świecie. I choć jego rozwój w pierwszych tygodniach przebiegał książkowo, na całą rodzinę spadła dramatyczna wiadomość o jego chorobie.

Każdy tydzień zwłoki, sprawia, że stan chłopczyka się pogarsza. Niezbędne jest jak najszybsze podanie terapii genowej. Ida Nowakowska postanowiła zaapelować do swoich fanów, aby wsparli zbiórkę. "Pomóżmy! Wspólnie możemy tak wiele" - napisała Nowakowska.

Apel Idy Nowakowskiej/Instagram @idanowakowska
Apel Idy Nowakowskiej/Instagram @idanowakowska
Apel Idy Nowakowskiej/Instagram @idanowakowska

Także i my możemy pomóc! Link do zbiórki znajdziecie tutaj.

Pomożecie?

To też może cię zainteresować: Nie na takie wiadomości liczyli seniorzy. Zmniejszono obowiązujący część z nich limit. Zaczną obowiązywać już niebawem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Chylińska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące roli mamy. "Macierzyństwo mnie uratowało"

O tym się mówi: Kamery zarejestrowały moment ataku na 70-letnią kobietę. Wśród sprawców był 11-latek