Jak podaje portal "E-dziecko", Agnieszka Chylińska jest nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na polskiej scenie muzycznej, ale także mamą i żoną. O swoim prywatnym życiu piosenkarka mówi bardzo oszczędnie, choć zdarza jej się zdradzić szczegóły dotyczące tej sfery swojego życia.

Macierzyństwo okazało się sporym wyzwaniem

Agnieszka Chylińska doczekała się trójki pociech: Ryszarda (16 l.), Estery (11 l.) oraz Krystyny (9 l.). Jakiś czas temu przyznała, że dwójka jej dzieci to "dzieciaki specjalnej troski", choć nie wskazała dokładnie z czym przyszło się jej mierzyć.

Chylińska bardzo dba o prywatność swoich dzieci i nie upublicznia ich wizerunku. O tym, jak wygląda w jej przypadku macierzyństwo mówi niewiele. W jednym z postów zamieszczonych w mediach społecznościowych wyznała, że "macierzyństwo ją uratowało". Przyznała, że kiedy została mamą, znalazła w sobie ogromne pokłady miłości, do jakiej nie sądziła, że jest zdolna.

Agnieszka Chylińska nie ukrywa, że bycie mamą nie jest łatwe. Wejście w tę rolę nie było łatwe i jak sama przyznała, że rodzicielstwo to swego rodzaju proces, który nadal trwa i zmienia się wraz z tym, jak zmieniają się jej dzieci.

Dodała również, że macierzyństwo nie jest tylko drogą usaną różami, szczególnie jeśli ma się pod swoją opieką dzieci z niepełnosprawnością. Przyznała, że zostanie mamą, okazało się brutalnym starciem z rzeczywistością i "strzałem w egoizm". Nie ukrywa, że czuła się w tym wszystkim osamotniona, ale znalazła w sobie siłę, żeby sprostać wymaganiom, jakie postawiło przed nią życia.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Uczniów czekają spore zmiany w nowym roku szkolnym. Dotyczyć będą również lekcji religii

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski zdradził, co może przynieść tegoroczna zima. Niestety nie dla wszystkich będą to dobre wiadomości

O tym się mówi: Nie na takie wiadomości liczyli seniorzy. Zmniejszono obowiązujący część z nich limit. Zaczną obowiązywać już niebawem