Jak podaje portal "Super Express", do dramatycznej sytuacji doszło w San Francisco. To właśnie przed jednym z tamtejszych bloków, doszło do pobicia 70-letniej kobiety. Sprawcami pobicia były dzieci. Najmłodsze z nich miało 11. lat, najstarsze 18. Poznajcie szczegóły tej bulwersującej sprawy.

Pobicie 70-letniej kobiety

Grupa młodych ludzi napadła na starszą kobietę. Najstarszy z agresorów miał 18 lat, a najmłodszy zaledwie 11. W grupie byli również 13- i 14-latkowie. Nastolatkowie wybrali sobie na ofiarę 70-letnią kobietę, która zdecydowała się wyjść z domu po raz pierwszy od pandemii koronawirusa.

Napaść na 70-letnią kobietę/YouTube @ABC7 News Bay Area
Napaść na 70-letnią kobietę/YouTube @ABC7 News Bay Area
Napaść na 70-letnią kobietę/YouTube @ABC7 News Bay Area

W rozmowie z amerykańską stacją ABC7, kobieta relacjonowała, że kiedy wychodziła z budynku, zaczepiła ją grupka młodych ludzi. Mieli ją najpierw zapytać o godzinę, a kiedy już uzyskali odpowiedź, zaczęli przeszukiwać jej kieszenie, w poszukiwaniu czegoś cennego. Kiedy 70-latka zdała sobie sprawę z niebezpieczeństwa, zaczęła uciekać.

Niestety napastnicy byli szybsi. Dogonili ją i powalili na ziemię. Nastoletni przestępcy kopali kobietę po głowie. 70-latka doznała poważnych urazów, które na szczęście nie zagrażają jej życiu. Całe zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu z monitoringu, dzięki czemu udało się namierzyć sprawców tej brutalnej napaści.

Szok i niedowierzanie wzbudziła nie tylko agresywna postawa nastolatków, ale także ich młody wiek. Teraz sąd zajmie się młodocianymi przestępcami, którzy zmienili w koszmar pierwsze od ponad dwóch lat, wyjście starszej kobiety z domu. Mamy nadzieję, że kobieta szybko dojdzie do pełni sił.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Na jaw wychodzą kulisy relacji Angeliny Jolie i Brada Pitta. Aktorka nie oszczędziła byłego męża i zarzuca mu naprawdę wiele. Pojawił się raport FBI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Chylińska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące roli mamy. "Macierzyństwo mnie uratowało"

O tym się mówi: Nie na takie wiadomości liczyli seniorzy. Zmniejszono obowiązujący część z nich limit. Zaczną obowiązywać już niebawem