Od pewnego czasu nieustannie jesteśmy obserwatorami batalii pomiędzy Joanną Opozdą i Antkiem Królikowski. Teraz problemem jest obecność syna pary, Vincenta, w mediach społecznościowych.

Padły mocne słowa!

Jak podaje portal Pudelek, Antek Królikowski jest przeciwny zamieszczaniu wizerunku chłopca w mediach. Jak się okazuje, Królikowski postanowił wysłać byłej partnerce przedprocesowe pismo w tej sprawie.

Opozda twierdzi natomiast, że nigdy nie ujawniła wizerunku synka na swoim Instagramie, a zarzuty Królikowskiego są bezpodstawne. Co więcej, aktorka odniosła się do zachowania byłego partnera i zaznaczyła, że nadal nie jest obecny w życiu Vincenta i nie dokłada się do kosztów.

- Nigdy nie pokazuję wizerunku syna, ale prawdą jest, że ojciec dziecka nie partycypuje w kosztach. Antek nie płaci alimentów od kilku miesięcy, wyczyścił wszystkie konta bankowe, żeby uciec przed komornikiem. Na tę chwilę jestem jedyną osobą, która utrzymuje synka – wyznała aktorka podczas rozmowy z dziennikarzami Pudelka.

Królikowski odpowiada na zarzuty

Na takie zarzuty szybko odpowiedział sam Królikowski, który zaznaczył, że jego była partnerka kolejny raz mówi tylko o pieniądzach. Dodatkowo, podczas rozmowy z Super Expressem, zarzucił Joannie, że to ona ogranicza jego kontakty z synem. Królikowski dodał, że zamierza walczyć o Vincenta i opiekę nad nim. Jak zatem zakończy się cała sprawa i kto faktycznie ma rację?

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: MAŁO BRAKOWAŁO, A KATARZYNA I CEZARY ŻAKOWIE NIE BYLIBY JUŻ MAŁŻEŃSTWEM. NAD ZWIĄZKIEM PARY WISIAŁO WIDMO ROZWODU. AKTORKA WYZNAŁA PRAWDĘ O KRYZYSIE

Portal "Życie News" pisał również: BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. ZNANA AKTORKA ZOSTAŁA ODŁĄCZONA OD APARATURY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY