Jakiś czas temu Joanna Opozda i Antoni Królikowski potwierdzili radosną wiadomość, że czekają na narodziny swojej pierwszej pociechy. Mały Vincent przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku.

Okazuje się jednak, że Joanna Opozda została sama z synkiem i nie może liczyć na pomoc męża. O co chodzi?

Czy Joanna Opozda i Antoni Królikowski się rozstali?

Jak informuje pudelek.pl, Antoni Królikowski miał zdradzać Joannę Opozdę, gdy ta była w zaawansowanej ciąży i finalnie zostawić ją dla innej dziewczyny. Małżeństwo nie skomentowało tych plotek.

Fotoreporterzy zauważyli jednak, że Joanna Opozda sama opuściła szpital z synkiem a odebrała ją jej mama. Na twarzy aktorki można było zobaczyć ogromny smutek. Nie wiadomo jednak, czym jest on spowodowany.

Jeden detal zwrócił szczególną uwagę internautów

Wielu internautów zauważyło, że nie warto wyciągać pochopnych wniosków. Joanna Opozda wciąż może słabo się czuć po porodzie, a Antek Królikowski mógł być zajęty pracą.

Ostatnio aktor opublikował zdjęcie z synkiem. Fani zwrócili uwagę na jeden detal – na ręce Antka Królikowskiego nie było obrączki. Czy to oznacza, że para faktycznie się rozstała?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze