Praktycznie w każdym wieloletnim małżeństwie zdarzają się trudne okresy i momenty kryzysu. Taka sytuacja nie ominęła uwielbianej przez widzów pary aktorów - Katarzyny i Cezarego Żaków, których przez wiele lat mogliśmy oglądać wspólnie w serialach "Miodowe Lata", a przede wszystkim w kultowym "Ranczu".

Choć para wielu osobom wydaje się związkiem niemal idealnym, w którym nie dochodzi do konfliktów to jak każdy z nas przechodzili wspólnie gorsze chwile. Aktorka wyznała niedawno, że choć okres "burzy i naporu" jest już dawno za nimi, a dziś układa się naprawdę dobrze to kilka lat temu spotkał ich naprawdę poważny kryzys. Nad małżeństwem aktorów wisiał rozwód. Co się stało?

Katarzyna Żak otwarcie o potężnym kryzysie w małżeństwie. Aktorka wyjawiła prawdę o trudnej sytuacji w swoim małżeństwie. jaki był tego powód?

Para małzonków poznała się jeszcze na studiach w szkole teatralnej i od tego czasu praktycznie jest nierozłączna. Okazuje się jednak, że najtrudniejszy czas w ich małżeństwie przypadł na siedem lat po pojawieniu się na świecie drugiej córki. Serwis Pomponik przypomina, że aktorka przeżywała również niezwykle trudne chwile w związku z nagłą śmiercią 22-letniego brata.

Rodzina Żaków zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy, co dodatkowo negatywnie wpłynęło na ich relację - Cezary Żak miał spore problemy ze znalezieniem zatrudnienia i wóczas zdecydował sie na przebranżowienie - zaczął pracę w roli agenta ubezpieczeniowego.

Katarzyna Żak zdecydowała się zdradzić na łamach "Dobrego Tygodnia", jak ciężko im wówczas było.

- Byliśmy wtedy o krok od rozstania. Patrząc na wszystkie nasze wspólne lata, muszę powiedzieć, że ta linia miłości nie zawsze była prosta - powiedziała aktorka, wyjaśniając, że był chwile, w których była przekonana, że uczucie do Cezarego to już przeszłość.

Trudne momentyy udało się jednak przezwyciężyć, a para, która wspólnie przeżyła 39 lat wkrótce będzie obchodzić 37. rocznicę ślubu. Para doczekała się dwóch córek - 33-letniej Aleksandry i 27-letniej Zuzanny.

Jak informował portal "Życie News": LAWENDA NIE TYLKO NA MOLE. SYTUACJI I MIEJSC, W KTÓRYM MOŻEMY JĄ WYKORZYSTAĆ SĄ DZIESIĄTKI, TO WSZECHSTRONNA ROŚLINA O MAGICZNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH

Przypomnij sobie: WIADOMO, JAK USUNĄĆ Z WARZYW I OWOCÓW ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN. TO BANALNIE PROSTE! DOMOWE ROZWIĄZANIE SPRAWY, NAD KTÓRĄ GŁOWIĄ SIĘ MILIONY POLAKÓW

Portal "Życie News" pisał również: ANITA ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” PRZEŻYŁA SYTUACJĘ, KTÓRA MROZI KREW W ŻYŁACH. GDY SPOJRZAŁA NA WYŚWIETLACZ TELEFONU NIE MOGŁA UWIERZYĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DROŻYZNY W KURORTACH NAD POLSKIM MORZEM ZASKAKUJĄCE POLAKÓW CORAZ BARDZIEJ. TYLE TRZEBA ZAPŁACIĆ ZA MAŁĄ BUTELKĘ WODY NIEGAZOWANEJ