Choć program „Ślub od pierwszego wejrzenia” niemal od samego początku emisji wiąże się z wieloma kontrowersjami i połączył na dobre i na złe stosunkowo niewiele par to Anita i Adrian są przykładem tego, że nawet w telewizji można znaleźć miłość życia. Para założyła szczęśliwą rodzinę, a niedawno cieszyła się z drugich urodzin córeczki Bianki.

Anita i Adrian tak jak inni uczestnicy programu poznali się stając przed urzędnikiem USC, zawierając ślub na oczach całej Polski. Szczęśliwie, eksperci dobrali ich doskonale i para ani myśli o rozwodzie, ciesząc się swoim małżeństwem. Małżonkowie są rodzicami dwójki dzieci – 3-letniego Jędrzeja i 2-letniej Bianki, która niedawno obchodziła urodziny. Właśnie z jej przyjściem na świat wiąże się wręcz nieprawdopodobna historia.

Anita ze „Ślub od pierwszego wejrzenia” przeżyła niemały szok pewnego razu. Usłyszała dźwięk telefonu, a gdy spojrzała na wyświetlacz wręcz zaniemówiła. Co się stało?

Córka Anity przyszła na świat dokładnie tego samego dnia, co mama uczestniczki programu - 7 lipca. Mało tego, gdy była jeszcze w ciąży i lekarz po badaniu wyznaczył orientacyjną datę porodu Anita poczuła, że to ważny znak. Trzeba przypomnieć, że mama Anity nie żyje od wielu lat. Kobieta jest przekonana, że Bianka ma Anioła Stróża w postaci zmarłej babci.

Tego samego dnia, gdy otrzymała datę rozwiązania zadzwonił do niej telefon. Co ciekawe, na wyświetlaczu zobaczyła numer zmarłej mamy – jest już nieaktywny, a rodzina zostawiła go na pamiątkę.

Nie wierzyłam w to, dopóki nie zobaczyłam na własne oczy. Zrobiłam zdjęcie ekranu. Przeszył mnie dreszcz. To po prostu cud – wyjawiła historię na Instagramie, cytowana przez „SE”.

Jak informował portal "Życie News": JACEK SASIN MIAŁ ORGANIZOWAĆ TAJNE SPOTKANIA W RESORCIE. CZY MATEUSZ MORAWIECKI MA SIĘ CZEGO OBAWIAĆ PRZEZ WICEPREMIERA. CO SIĘ DZIEJE MIĘDZY NIMI

Przypomnij sobie: TRUDNA SYTUACJA JEDNEJ Z BOHATEREK „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”. AGNIESZKA WCIĄŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ ROZWODU. NIE TRACI NADZIEI Z JEDNEGO POWODU

Portal "Życie News" pisał również: RODZICE MOCNO ZANIEPOKOJENI TYM, CO DZIEJE SIĘ NA LEKCJACH RELIGII. JEDNA Z FUNDACJI ODNOTOWAŁA DUŻĄ LICZBĘ NIEPRAWIDŁOWOŚCI. DZIECI NIE SĄ BEZPIECZNE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEŚLI POSIADASZ PODOBNE CECHY MOGĄ BYĆ ONE JASNYM DOWODEM NA TO, ŻE PRZESZEDŁEŚ REINKARNACJĘ! WIELU Z NAS CHCIAŁOBY POZNAĆ SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIE