Popularność Mai Staśko gwałtownie wzrosła, kiedy popadła ona w konflikt z Anną Lewandowską. Jak przypomina portal Pudelek, znana trenerska dla żartu przebrała się za otyłą osobę. Jak wyznała Lewandowska, chciała ona zwrócić uwagę na problem body shamingu, jednak finalny efekt był daleki od zamierzonego.

Dlaczego zdecydowała się na walkę?

Pomysł Anny Lewandowskiej szybko odbił się w sieci dużym echem, a sam performance trenerki skomentowała właśnie Maja Staśko. Potem aktywistka coraz chętniej komentowała różnorodne zachowania gwiazd, które w jej opinii przynosiły więcej negatywów niż pozytywów.

Niedawno okazało się, że Maja Staśko weźmie udział w High League, gdzie zmierzy się z Mrs. Honey – znaną streamerką. Nie da się ukryć, że wiele osób jest zaskoczonych taką decyzją aktywistki i w mocnych słowach komentują jej wybór.

Szczere wyznanie aktywistki

Podczas jednej z rozmów aktywistka wyznała, że decyduje się na walkę z tak kontrowersyjnych zawodach, bowiem chce udowodnić czym jest zgoda. Zaznaczyła także, że chce pokazać, że podczas walki ona będzie mogła „odklepać” i przerwać zawody, podczas gdy ofiary przemocy domowej nie mają takiej możliwości.

- Mówienie, że to, co w oktagonie jest przemocą, jest napluciem prawdziwej przemocy domowej, seksualnej i fizycznej w twarz. Przemoc polega na tym, nie że odklepiesz i się skończy. Kiedy mamy męża alkoholika, który cię bije, nie możemy odklepać i on nie przestanie cię bić – zaznaczyła Maja Staśko podczas wywiadu.

Jak informował portal "Życie News": BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. ZNANA AKTORKA ZOSTAŁA ODŁĄCZONA OD APARATURY

Przypomnij sobie: MAŁO BRAKOWAŁO, A KATARZYNA I CEZARY ŻAKOWIE NIE BYLIBY JUŻ MAŁŻEŃSTWEM. NAD ZWIĄZKIEM PARY WISIAŁO WIDMO ROZWODU. AKTORKA WYZNAŁA PRAWDĘ O KRYZYSIE

Portal "Życie News" pisał również: NARUSZENIE OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH TO POWAŻNE PRZEWINIENIE. O JAKIEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI MOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY