Według niezależnych ekspertów, siostra Łucja doznała objawienia i otrzymała pilną wiadomość od Maryi dla ludzkości. Nie bała się krytykować zwierzchników kościelnych, gdyż wiedziała, że właśnie tego od niej oczekiwał Bóg, gdy duchowni postępowali niezgodnie z przykazaniami Bożymi i kościelnymi.

Siostra Łucja nawoływała do Polaków będących na obczyźnie, aby wracali do Polski, gdyż jedynie Ona ocaleje

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez GODna Strefa (@godna_strefa)

Siostra Łucja dos Santos z Portugalii jest jedną z trzech osób, które miały być świadkami objawień Matki Bożej. Jeden z nich dotyczył m.in. zamachu na papieża Jana Pawła II. Kobieta zmarła w 2005 roku, w klasztorze pozostała do końca życia, odseparowana od świata zewnętrznego, uciszona i powstrzymana przed udzielaniem wywiadów.

Podmieniona najprawdopodobniej na aktorkę, która miała ją udawać, szerząc zupełnie inną narrację, niż autentyczna siostra Łucja. Swoimi wizjami podzieliła się z mnichem Augustynem Fuentesem, który wszystko spisał.

Jedno z proroctw siostry Łucji dotyczy wybuchu wojny. Według niej będzie to powiązane z wykorzystaniem broni jądrowej, a najdotkliwiej ucierpią zalane doszczętnie wodą Niemcy. Analogiczny los spotka Danię i Holandię.

Według wizji siostry zakonnej zniszczeń dozna również Francja, a Paryż zgorzeje. Nadciągające zdarzenia przetransformują oblicze ziemi i narzucą wszystkim narodom świata działanie.

Jedni pod presją wojny, inni w wyniku klęsk żywiołowych lub zniszczeń i rozkładu wywołanego bronią jądrową – urzedzała siostra Łucja, przekazując ostrzeżenie Matki Boskiej. Polska zostanie oszczędzona i będzie wyłączną krainą, która przetrwa światowy kataklizm jako kraj mocarniejszy, wytrzymalszy i wspanialszy.

To właśnie wpłynie na dalsze losy Europy. W nim zainicjuje się przebudowa świata, za pośrednictwem systemu, jaki ukształtuje, przez nowe normy prawne, jednomyślnie z prawem Bożym.

Polska będzie realizowała prawo Boże w swoich granicach, bo doświadczyła krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa dla wszystkich narodów świata i będzie matką dla swoich dzieci. Nikogo nie odrzuci, nikogo nie potępi, ale przyjmie - przekazała Lucia dos Santos.

Polskie miasta - wedle objawienia zakonnicy - nie zaznają zniszczeń w trakcie bombardowań, dlatego Polacy będą mogli do nich powrócić. "Poznań nie zostanie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski będą zagrażać Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miasta na Ziemiach Zachodnich nie zostaną zniszczone przez Niemcy, licząc na ich zdobycie" - zdradziła siostra Łucja.


źródło: YouTube/KIWI ŚWIAT

O tym się mówi: Żora Korolyov to nieodżałowana strata w świecie show-biznesu. Jak dziś wygląda jego miejsce ostatniego spoczynku

Zerknij: Wiadomo, co dalej z Lechem Wałęsą. Wieści o zdrowiu byłego prezydenta prosto ze szpitalnej sali