Jak już zdążyliśmy się przekonać, Lech Wałęsa nie przestaje działać na mediach społecznościowych, nawet gdy mocno niedomaga na zdrowiu. Jak widać, małżonka byłego prezydenta Rzeczypospolitej Polski Danuta miała rację odnośnie zauroczenia jej małżonka w internecie i mediach społecznościowych.

Lech Wałęsa relacjonuje swoją hospitalizację. Jak zwykle sympatycy polityka nie zawiedli

I pomyśleć, że wiekowy już Lech Wałęsa wciąż dzielnie trzyma się w medialnym blasku fleszy, wciąż zwracając na siebie uwagę dziennikarzy i paparazzich. Ci ostatni jednak nie mają z Lechem Wałęsą zbyt wiele roboty, gdyż polityk sam, dobrowolnie publikuje swoje zdjęcia zewsząd, gdzie tylko się znajdzie.

Z facebookowego profilu Lecha Wałęsy wiemy, jakie kurorty odwiedza, jak długo tam przebywa, jakie zabiegi chirurgiczne przeszedł, podczas gdy reszta Polek i Polaków musiała pożegnać się z szansą na operacje ratujące życie, a także, z jakiego powodu i z jaką częstotliwością jest hospitalizowany.

Wiemy także z jego własnych relacji internetowych, jakie ma obecnie wykonywane badania, jakie są ich wyniki i rokowania. Zdjęcia, na których polityk siedzi na wózku inwalidzkim, leży osowiały w szpitalnym łóżku podłączony do wszystkiego, co tylko może zadziałać, czy udziela wywiadu, to standard ostatnich tygodni na facebookowym profilu Lecha Wałęsy.

Jak ustalił "Super Express", osoby poinformowane o zdrowiu polityka już przekazały wieści - Pan prezydent jest po kroplówkach, po tlenie, po antybiotykach i po badaniach, wyniki są w miarę dobre. Jest szansa, że będzie dobrze i jeszcze w tym tygodniu wyjdzie ze szpitala. Pan prezydent jest przemęczony, zmęczony, ale to wiadomo, że tak bywa - zdradził dyrektor biura Lecha Wałęsy, Marek Kaczmar.

O tym się mówi: Dobra wiadomość dla seniorów opłacających abonament RTV. Większa grupa osób zwolnionych z opłaty. O kogo chodzi

Zerknij tutaj: Już niebawem ruszy przyjmowanie wniosków o dodatek w kwocie 3 tysięcy złotych. Kto może liczyć na jego wypłatę