Jak podaje portal "Gazeta", Lech Wałęsa trafił do szpitala. W mediach społecznościowych byłego prezydenta pojawiło się niepokojące zdjęcie, na którym widać go leżącego w szpitalnej sali i podłączonego do kroplówki. Co dolega Lechowi Wałęsie?

Lech Wałęsa trafił do szpitala

Lech Wałęsa bardzo chętnie dzieli się z użytkownikami mediów społecznościowych informacjami dotyczącymi jego życia prywatnego. W niedzielę na jego profilu na Facebooku pojawiło się zdjęciem, na którym widać legendarnego przywódcę Solidarności na szpitalnym łóżku. "Bywa i tak..." - napisał w komentarzu do zdjęcia były prezydent.

Z informacji, do jakich udało się dotrzeć portalowi "O2" wynika, że Lech Wałęsa trafił do szpitala po tym, jak zasłabł. Poseł Jerzy Borowczak przekazał, że byłemu prezydentowi nie dolega nic poważnego. Polityk miał rozmawiać z byłym prezydentem i jak relacjonował, że rozmowa przebiegała "normalnie".

Pod postem Lecha Wałęsy zaroiło się od komentarzy, w których politycy i sympatycy byłego prezydenta życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Nie pierwszy pobyt w szpitalu

W sierpniu ubiegłego roku media także informowały o tym, że prezydent Lech Wałęsa trafił do szpitala. Wówczas, powodem hospitalizacji była tzw. stopa cukrzycowa, której zaostrzenie groziło amputacją. Na szczęście udało się uniknąć.

Nie jest tajemnicą, że były prezydent od lat zmaga się z cukrzycą, a także problemami z sercem. W marcu ubiegłego roku legendarny przywódca Solidarności przeszedł zabieg kardiologiczny, który miał związek ze wszczepionym Lechowi Wałęsie rozrusznikiem serca.

Lech Wałęsa/ YouTube @Super Express
Lech Wałęsa/ YouTube @Super Express
Lech Wałęsa/ YouTube @Super Express

My również życzymy Lechowi Wałęsie szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił.

To też może cię zainteresować: Ojciec Meghan Markle nie próżnuje. Od zawsze był przeciwny jej małżeństwu z księciem Harrym

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prognoza pogody na sierpień 2022 wielu niepokoi. Kolejne niebezpieczne sytuacje

O tym się mówi: 15-letnia Ukrainka na wózku inwalidzkim podbija świat w najpopularniejszym talent show na świecie. Dziewczyna ma ważny cel, biorąc udział w programie