Thomas Markle, ojciec Meghan Markle w izolacji, doznał poważnego udaru na kilka dni przed przewidywaną podróżą do Wielkiej Brytanii, aby radować się obchodami Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II.

Ojciec Meghan doznał zawału

77-letni Markle, który po ślubie jego córki z księciem Harrym stał się jednym z najbardziej słynnych krytyków swojej córki, stracił zdolność mówienia i otrzymuje pomoc w nagłych wypadkach, jak twierdzi Dan Wootton, prezenter GB News na Twitterze.

„Jestem zdruzgotany wiadomością o tej sytuacji, zaledwie siedem dni przed tym, jak Thomas dołączyłby do mnie w Londynie, aby celebrować jubileusz królowej w nadzwyczajnym programie telewizyjnym w moim programie GB News, spełniając jego od dawna pragnienie odwiedzenia Windsor”, napisał na Twitterze Wootton. „W okrutnym zrządzeniu losu nie będzie teraz w stanie odbyć podróży”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Seung Yeong (@lee_seungyeong)

O tym się mówi: Kobieta, która myślała, że wyszła za idealnego mężczyznę. Odkrywa, że bardzo się pomyliła

Zerknij też tutaj, aby ważne sprawy ci nie umknęły: Samotne życie 31-letniej singielki zmieniło się w mgnieniu oka. Kobieta zdecydowała się przeprowadzić do domu spokojnej starości. Co za historia