Myślała, że ma idealne małżeństwo, dopóki nie dowiedziała się, że jej mąż, który twierdził, że jest „szpiegiem”, ma inne żony.

Mężczyzna prowadził intensywne życie małżeńskie

53-letnia Mary Turner Thompson oglądała historię BBC i czuła, że na ekranie rozgrywa się jej życie. 53-latka również uważała, że ma idealne małżeństwo, dopóki nie dowiedziała się, że jej mąż „agent CIA” ma inną żonę i co najmniej 13 dzieci z 6 kobietami.

Ponieważ William Allen Jordan był uważnym, miłym i wspaniałym tatą dla ich dzieci, nigdy nie spodziewała się, że wszystko będzie sprowadzić się do tego. Mężczyzna był również seryjnym kłamcą, który przez cały 6-letni związek miał inną żonę.

On był wysłany do więzienia za bigamię w 2014 roku. „Oglądanie serialu było bardzo podobne do oglądania własnej historii” – powiedziała pani Turner Thomson. „Poznałam Williama online kiedy byłam samotną mamą z dziewięciomiesięcznym dzieckiem. Był bardzo uroczy i wymieniliśmy się setkami wiadomości mailowych.

„Zaczęliśmy się spotykać, a on właściwie poprosił mnie o rękę w ciągu dwóch tygodni od spotkania – powiedziałam nie, ale tak się stało, w końcu się zaręczyli, a potem pobrali się na cztery lata.

„Po sześciu miesiącach bycia razem zaszłam w ciążę, co było ogromnym zaskoczeniem, ponieważ powiedział mi, że jest bezpłodny po tym, jak w dzieciństwie miał świnkę. „Myślałam, że pomyśli, że miałam romans, ponieważ był całkowicie przekonany, że nie może mieć dzieci”.

Jordan zdołał manipulować swoją żoną, sprawiając, że wierzyła, że był agentem CIA oddelegowanym do MI5. Czas spędzony na misjach pozwolił mu stworzyć idealną przykrywkę na spotkanie z innymi kobietami. Przekonał nawet pannę Turner Thomson, by znalazła 200 000 funtów na opłacenie „szantażystom”, którzy, jak powiedział, grozili porwaniem ich dzieci.

O tym się mówi: Samotna matka siedmiorga dzieci dzieli się tym, jak syn opiekuje się niepełnosprawnymi bliźniakami

Zerknij: Bardzo ważny symbol na metkach naszych ubrań. Wiele osób w ogóle nie zwracać na niego uwagi. To wielki błąd, jeśli suszymy odzież w suszarce bębnowej