Ich życie stało się trudniejsze, gdy jej mąż postanowił ich opuścić po urodzeniu jej najmłodszego dziecka, Elsie.

14- letni Harry spędza do 19 godzin dziennie opiekując się rodzeństwem

„To była bardzo zniechęcająca perspektywa, zwłaszcza w przypadku dwójki niepełnosprawnych dzieci” – powiedziała Emma. „Ale Harry wkroczył i został opiekunem naszego domu. Jest absolutnie niesamowity i nie poradziłabym sobie bez niego".

Większość 14-latków wychodzi z kolegami, bawi się lub leniuchuje. Ale Harry nigdy nie ma ani minuty dla siebie. „Cały czas opiekuje się bliźniakami, tak jak robiłby to rodzic. Chciałbym tylko, żeby zdobył uznanie i wdzięczność, na które zasługuje”.

Emma jest także matką 13-letniego Benjamina i 20-letniego Thomasa, który wyjechał na studia. Jej ból serca zaczął się, gdy Molly urodziła się w marcu 2011 roku. Miała słabo rozwinięte płuca, dziurę w sercu i była zdiagnozowana z zespołem Downa. Odeszła 5 miesięcy później.

„Szanse na urodzenie trojga dzieci z zespołem Downa wynosiły milion do jednego. Ale kiedy położna zatrzymała Alfiego, Rozpoznałam rysy twarzy, podobnie jak Molly – powiedziała. „Sam stan mnie nie przerażał, ponieważ wiedziałem, że sobie poradzę. Ale po stracie Molly bałam się, że to samo coś może się powtórzyć. Po roku Emma urodziła Elsie. Jej mąż postanowił odejść bez uprzedzenia, zostawiając matkę nie zastanawiając się, jak sama sobie poradzi ze wszystkim.

O tym się mówi: Kobieta zarobiła fortunę na jednym zdjęciu, które niedawno zrobiła. Niezwykła historia

Zerknij tutaj: Bardzo ważny symbol na metkach naszych ubrań. Wiele osób w ogóle nie zwracać na niego uwagi. To wielki błąd, jeśli suszymy odzież w suszarce bębnowej