40-letnia Karen Anvil była w tłumie zgromadzonym w Sandringham, kiedy udało się sfotografować księcia Harry'ego, Meghan Markle i Kate Middleton, gdy przechodzili obok.

Całoroczna pensja za jedno zdjęcie? To możliwe

Karen, która pracowała w tym czasie na dwóch etatach, w tym, że udzieliła informacji na temat obrazu umożliwiła jej wzięcie całorocznej pensji, spłatę długów i napraw domu.

To niesamowita przygoda zobaczyć z bliska członków rodziny królewskiej i jednocześnie zarobić mnóstwo pieniędzy na zrobionym jednym zdjęciu, na którym widać, że do niego pozują. Poza Williamem, który skupiony był na przejściu przez tłum.

Jej zdjęcie stało się bardzo popularne po tym, jak zaczęło krążyć w mediach społecznościowych i telewizji, a profesjonalny fotograf skontaktował ją ze swoim agentem. Do godziny 17:00 tego samego dnia jej wizerunek został sprzedany do ponad 50 krajów, pojawiając się w telewizji i wielu mediach na całym świecie.

Jednym z pierwszych przedmiotów, które kupiła, było łóżko, po 18 miesiącach spania na podłodze na materacu. Dodała: „Nie było mnie stać na wymianę ramy łóżka, która się zepsuła”. Zobowiązała się również, że wykorzysta część pieniędzy, aby pomóc swojej córce Rachel iść na uniwersytet, a część pieniędzy została przeznaczona na lekcje jazdy i samochód.

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek odpoczywa nad Bałtykiem. Nikt się nie spodziewał tego, kto będzie jej towarzyszył poza dziećmi

Zerknij: Magda Gessler postawiła na zmianę swojego wyglądu. Kto rozpozna teraz znaną restauratorkę