Wygląda na to, że America’s Got Talent ma nową gwiazdę, która już podbiła serca milionów. I nie zamierza przestać. 15-letnia Ukrainka Yaroslava Cheklova wzięła udział w przesłuchaniu podczas castingu online. Kim jest ta piękność i dlaczego jeździ na wózku inwalidzkim?

screen YT
screen YT
screen YT

Yaroslava urodziła się z przepukliną kręgosłupa. Dlatego musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziewczynka ma za sobą już 20 operacji. Niezwykle silna psychicznie Yasya 10 lat temu dowiedziała się o innej swojej dolegliwości - niewydolności nerek.

Nie patrząc na diagnozę, Yasya uśmiechem na twarzy zmierza do swojego celu. Taniec dla młodej piękności największa inspiracja, wprawia w dobry nastrój i nowe marzenia. Ruch w rytm muzyki to także okazja, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

screen YT
screen YT
screen YT

Marzenia dziewczynki spełniają się z dnia na dzień. Pięc lat temu dziewczynka chciała zatańczyć z Akhtem Seitablaev (aktorem i reżyserem). Jej marzenie spełniło się w programie „Dancing with the Stars”.

Teraz taneczne życie blond piękności bardzo się rozwinęło. Ysya marzy o tym, by zostać mistrzynią świata w tańcu na wózku inwalidzkim. Dziewczyna zdobyła już nagrody na różnych festiwalach i konkursach.

screen YT
screen YT
screen YT

To nie pierwszy raz, kiedy dziewczyny z Ukrainy biorą udział w America’s Got Talent, światowej sławy talent show transmitowanym przez NBC. W tym programie Yasya tańczy ze swoim partnerem Denisem. Sędziowie pochwalili ich dwójkę za kolejne występy.

screen YT
screen YT
screen YT

Yasya robi jednak wszystko, aby zyskać na sprawności. Głównym celem udziału w amewrykańskim show jest zdobycie pieniędzy na operację kręgosłupa, która może poprawić stan zdrowia dziewczynki. 4,5 miliona hrywien jest kwotą nie do zdobycia dla rodziny nastolatki.

Jak informował portal "Życie News": BĘDĄCA W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY ŻONA MICHAŁA ZEBROWSKIEGO PRZEŻYŁA W PKP SYTUACJĘ MROŻĄCĄ KREW W ŻYŁACH. TO NIGDY NIE POWINNO SIĘ WYDARZYĆ. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: KASIA CICHOPEK POSTANOWIŁA ODCIĄĆ SIĘ OD TRUDNYCH OSTATNICH MIESIĘCY. WKRÓTCE SPAKUJE DZIECI I ZABIERZE JE DALEKO POZA POLSKĘ. TO BĘDZIE DŁUGA PODRÓŻ

Portal "Życie News" pisał również: KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE WŁAŚNIE SKOŃCZYŁA 7 LAT! WILLIAM I KATE W WYJĄTKOWY SPOSÓB UCZCILI JUBILEUSZ SWOJEJ CÓRECZKI. DO SIECI TRAFIŁO NOWE ZDJĘCIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TERESA LIPOWSKA MOŻE BYĆ NIEZWYKLE DUMNA Z UKOCHANEGO SYNA. AKTORKA ZNANA Z ROLI SENIORKI RODU MOSTOWIAKÓW MOŻE POLEGAĆ NA SWOIM JEDYNAKU MARCINIE