„Sprawa dla reportera” to program, który gości na antenie już od niemal czterdziestu lat. Elżbieta Jaworowicz nieustannie znajduje nowe sprawy, które wymagają nagłośnienia i nie boi się trudnych wyzwań.

Sprawa jest wyjątkowo trudna

Jak podaje portal Super Express, w ostatnim odcinku programu, ponownie przywołano problem pani Agnieszki, która nie może odnaleźć swoich córek. Dziewczynki mają 6 i 8 lat i zostały uprowadzone przez byłego męża kobiety. Warto jednak zaznaczyć, że policja nie może rozpocząć poszukiwań dopóki nie otrzyma postanowienia sądu, o odebraniu mężczyźnie opieki nad dziećmi.

Pani Agnieszka przyznała, że w takiej sytuacji poprosiła o pomoc detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Niestety, jak dodała kobieta, detektyw nie wywiązał się z umowy. Rutkowski, obecny w studio tłumaczył, że sprawa jest dość skomplikowana.

Rutkowski starał sie bronić

- Pewnych czynności, których pani od nas oczekiwała, nie mogliśmy wykonać, ponieważ prawo zapisane jest na kartach i jest w stosunku mnie egzekwowane - zaznaczył Rutkowski.

Na te słowa zareagowała sama Elżbieta Jaworowicz. Reporterka zarzuciła, że detektyw nie rozpoczął poszukiwań dzieci. Co więcej, Jaworowicz zażądała, aby Rutkowski zwrócił kobiecie pobrane niesłusznie pieniądze.

Pani Agnieszka przyznała, że odzyskała już od detektywa część z 15 tysięcy wpłaconych na jego konto, jednak uważa, że zwrot był niewspółmierny, do wykonanej przez Rutkowskiego pracy. On sam natomiast zaznacza, że działał także na terenie krajów arabskich i poniósł duże koszty. Finalnie jednak zaznaczył, że odda pani Agnieszce całą wpłaconą kwotę.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “ŻYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ