Jak podaje portal "Super Express", Anna i Bronisław Komorowscy wyprawili wspólne przyjęcie. Wszystko z okazji imienin, które 26 lipca obchodziła była pierwsza dama. Na przyjęciu nie zabrakło sporej liczby gości. Wszyscy byli w znakomitych nastrojach - nic dziwnego, pogoda w Budzie Ruskiej dopisywała, a stoły uginały się od smakołyków.

Anna Komorowska wyprawiła imieniny

Bronisław Komorowski na imieninach ukochanej żony, pojawił się w białej koszuli, dbając o dobre samopoczucie wybranki i zaproszonych na uroczystość gości. Jego ukochana na ten dzień wybrała białe spodnie, do których dobrała zwiewną bluzkę w ciemnych odcieniach.

Anna Komorowska/YouTube @Nowiny24 - wiadomości z Podkarpacia
Anna Komorowska/YouTube @Nowiny24 - wiadomości z Podkarpacia
Anna Komorowska/YouTube @Nowiny24 - wiadomości z Podkarpacia

Piękna pogoda, jaka tego dnia panowała w Budzie Ruskiej, sprawiła, że cała uroczystość mogła odbyć się na świeżym powietrzu. Uśmiech nie znikał zarówno z twarzy Anny Komorowskiej, jak i świętujący razem z nią goście. Całą uroczystość uświetniała muzyka grana na żywo, która nadawała całemu wydarzeniu wyjątkowego charakteru.

Imieniny Anny Komorowskiej na stałe wpisały się już w kalendarz ważnych wydarzeń w rodzinie byłego prezydenta. W tym dniu nie może zabraknąć ani piątki dzieci, jakich doczekali się Komorowscy, a także przyjaciół, na brak których Komorowscy nie mogą narzekać. Zdjęcia z wydarzenia możecie znaleźć tutaj.

Zniesione jakiś czas temu obostrzenia covidowe, nie przeszkodziły teraz byłej parze prezydenckiej w zaproszeniu sporej ilości osób. Wszyscy, którzy pojawili się na przyjęciu zorganizowanym w Budzie Ruskiej, przynieśli ze sobą prezenty dla Anny Komorowskiej.

Pani Annie Komorowskiej życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

To też może cię zainteresować: Jarek z “Chłopaków do wzięcia” po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Tym razem reklamuje lokal, w którym lubi jeść

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Beata Kozidrak zamieściła w sieci wyjątkowe nagranie. Fani z trudem byli ją w stanie rozpoznać

O tym się mówi: Nagłe odejście Andrzejka z „M jak Miłość” bardzo zasmuciło fanów serialu. Tomasz Oświeciński zabrał głos w sprawie produkcji. Jego słowa zadziwiają