Jak podaje portal "M Press", w piątkowy wieczór w mediach społecznościowych Beaty Kozidrak pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć piosenkarkę. Pod wideo szybko zaroiło się od komentarzy. Część internautów zastanawiała się, czy artytka nie jest czasem "pod wpływem". Co znalazło się na nagraniu?

Reputacja Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak w ubiegłym roku zaliczyła ogromny kryzys wizerunkowy. Po tym, jak została przyłapana na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu, nie tylko musiała liczyć się z konsekwencjami prawnymi, ale także z powszechną krytyką i wymiernymi stratami finansowymi, wynikającymi z zerwanych z nią kontraktów.

Dość szybko okzało się jednak, że kryzys wizerunkowy nie zmniejszył znacząco zainteresowania występami Kozidrak i wokalistka Bajmu wróciła na scenę. Na koncertach gwiazda prezentuje się w imponujących kreacjach scenicznych i w pełnym makijażu. Fani bardzo rzadko mają okazję oglądać ją bez pełnego make-upu.

Tym większe zaskoczenie wśród obserwatorów Beaty Kozidrak wywołało zamieszczone przez nią w sieci nagranie. Na wideo gwiazda pokazała się w "zwykłych" ciuchach, bez makijażu i w niedbale uczesanych włosach. "Jestem w pięknym miejscu, nad jeziorem. Dzisiaj mam dzień wolny, więc się relaksowałam" - mówi piosenkarka.

Relacja Beaty Kozidrak/Instagram @Beata Kozidrak
Relacja Beaty Kozidrak/Instagram @Beata Kozidrak
Relacja Beaty Kozidrak/Instagram @Beata Kozidrak

Część internautów oglądająca nagranie gwiazdy, komentowało, że gwiazda sprawia wrażenie "lekko wstawionej". Jednak nie wszyscy podzielali taką opinię, komentując, że gwiazda jest po prostu wyluzowana, wypoczęta i z naładowanymi bateriami.

Jak podoba się wam Beata Kozidrak w takiej wakacyjnej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Nieustanny pech w życiu może zależeć od znaku zodiaku. Czy faktycznie urodziłeś się pod pechową gwiazdą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Życiowe problemy Krzysztofa Juniora zdają się nie mieć końca. Sytuacja jest poważna! Bliscy zaniepokojeni stanem psychicznym syna Krzysztofa Krawczyka

O tym się mówi: Wierni jednej z polskich parafii chcą usunięcia proboszcza. "Taki ksiądz to nie ksiądz, tylko szatan"