Jeden z najbardziej lubianych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia” opublikował kolejne nagranie na swoim kanale na YouTube. Uwielbiany przez tysiące osób Jarek po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Tym razem reklamuje lokal, w którym lubi jeść - czy to jakaś luksusowa restauracja? Koniecznie sprawdź!

Nie od dziś wiadomo, że programy typu “Chłopaki do wzięcia”, “Sanatorium miłości” czy “Rolnik szuka żony” są jednymi z najchętniej oglądalnymi formatami w Polsce od lat. Polacy uwielbiają oglądać takie produkcje, w których występują ochotnicy - prości ludzie, a nie aktorzy. Widzowie bardzo często mogą utożsamiać się z bohaterami, gdyż jest tam pokazane ich prawdziwe życie.

Ponadto, główny cel owych programów, czyli poszukiwanie miłości - daje także nadzieje na to, że każdy może odnaleźć drugą połówkę.

Jarek Mergner postawił na popularność!

Wielu uczestników po programie staje się bardzo popularnymi osobami w sieci – jak na przykład Jarek Mergner z “Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna raz po raz publikuje różne filmiki na platformie YouTube, które dostarczają sporo śmiechu. Ostatnio zareklamował swoje ulubione miejsce, gdzie lubi zjeść, czyli... budkę z kebabem!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ