Agnieszka Kaczorowska jest najbardziej znana z roli Bożenki w popularnym serialu Klan. Obecnie aktorka bardziej działa w mediach społecznościowych, niż angażuje się w aktorstwo. Prywatnie, gwiazda jest mamą dwóch córeczek. Jak się jednak okazuje, Agnieszka Kaczorowska nie spoczywa na laurach i teraz chce zająć się czymś zupełnie nowym!

Nowa pasja aktorki?

Jak podaje portal Super Express, ostatnio Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie swoim sukcesem. Okazuje się, że gwiazda zdała egzamin i uzyskała tytuł trenera mentalnego. Co ciekawe, aktorka przez cały czas ukrywała uczęszczanie na zajęcia przed swoimi fanami!

- Egzamin zdany, certyfikat otrzymany💪🏻✌🏻 Kilka miesięcy zdobywania umiejętności, mnóstwo wiedzy, wiele praktyki. Do tego cudowni ludzie, niezwykli mentorzy, wielki rozwój. To był również wymagający czas – napisała aktorka na swoim profilu.

Kim jest trener mentalny?

Wiele osób nie wie jednak, z jaką pracą wiążę się uzyskanie dyplomu trenera mentalnego. Jak podaje opis na stronie Akademii Trenerów, do której uczęszczała aktorka, trener posiad wiedzę z neuronauki i psychologii. Jego rolą jest pomaganie z osiąganiem wyznaczonych celów, podejmowaniem życiowych decyzji czy wreszcie nauka efektywnego zarządzania emocjami i myślami.