Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "O2", sieć sklepów Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie limitu sprzedaży jednego z produktów. Od środy 20 lipca będzie obowiązywał limit na ilość zakupionego cukru przez jednego klienta.

Niedobory w sklepach

W ostatnich dniach z różnych zakątków Polski zaczęły napływać informacje o tym, że w sklepach sieci Biedronka występują problemy z dostępnością cukru. Dyskont pochylając się nad problemem, zdecydował o wprowadzeniu limitu zakupu cukru na jeden paragon. Wchodzi on w życie w środę 20 lipca bieżącego roku.

Zakupy/ YouTube @Nasz Raciborz
Zakupy/ YouTube @Nasz Raciborz
Zakupy/ YouTube @Nasz Raciborz

Od tego dnia na jeden paragon klienci będą mogli kupić wyłącznie 10 kg cukru. Taką informację przekazał portalowi "O2" menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w sieci Biedronka Marcin Hadaj. Dodał, że w ostatnim czasie wielu klientów nabywało "niedetaliczne ilości" tego właśnie produktu, co wywołane jest spadkiem ilości produktu na krajowym rynku.

Przekazał, że sieć przeanalizowała paragony i dało się zauważyć, że wielu nabywców tego towaru to nie klienci indywidualni, ale przedsiębiorcy. Hadaj stwierdził, że takie zainteresowanie przedsiębiorców cukrem z jego sieci, to dowód na to, jak atrakcyjną cenę produktu oferuje obecnie dyskont.

Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka/YouTube

Nie tylko cukier

Media w ostatnim czasie informują o brakach w dostępności wielu produktów. Poza wspomnianym cukrem jest to między innymi: mleko, śmietana, jaja, olej. "Gazeta Wyborcza" wskazuje, że problem z dostępnością wielu towarów w sklepach sieci Biedronka (ale nie tylko), wynika z kwestii logistycznych, a także braku personelu w samych sklepach.

Co sądzicie o wprowadzonym przez Biedronkę limicie?

To też może cię zainteresować: Światło dzienne ujrzała wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jej treść poraża. "Uważaj dziewczyno, bo możesz to opłacić życiem"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Reakcja młodego duchownego podbija sieć. Nagranie zachwyciło internautów na całym świecie

O tym się mówi: Główny Inspektor Farmaceutyczny wydał ważny komunikat. Ze sprzedaży znikają produkty lecznicze. Nie należy ich spożywać