Jak podaje portal "O2", autorem nagrania jest Sahim Jose Ettiyli, reporter katolickiej telewizji Shalom World. Uchwycony przez niego poruszający moment i emocjonalna rekacja duchownego widoczna na wideo podbiło sieć i doczekało się licznych komentarzy ze strony internautów.

Duchowny nie był w stanie powstrzymać wzruszenia

Indyjski dziennikarz katolicki Sahim Jose Ettiyli zamieścił w mediach społecznościowych wyjątkowe nagranie. Jego bohaterem jest świeżo wyświęcony młody kapłan który odprawia swoją pierwszą mszę świętą. Duchowny nie jest w stanie powstrzymać emocji, kiedy błogosławi wiernych. Szczególnie poruszający jest moment, w kórym błogosławi swoją mamę.

Na filmie widać, jak kobieta najpierw obmywa dłonie swojego syna, a potem przyjmuje od niego błogosławieństwo. Potem oboje rzucili się w swoje objęcia. To moment, kiedy młody kapłan nie jest w stanie powstrzymać cisnących mu się do oczu łez.

Wideo cieszy się w sieci ogromną popularnością. Tylko do momentu publikacji tego artykułu nagranie wyświetlono 163,8 tys. razy. Na Twitterze post polubiło ponad 10,7 tys. osób. Pod postem zaroiło się od komentarzy, osób, które nie kryły zachwytu tym, co można zobaczyć na nagraniu.

"Niesamowicie piękny moment" - skomentowała nagranie jedna z internautek. "Ogromnie wzruszyło mnie to nagranie" - dodał ktoś inny. "Aż mam ciarki oglądając to" - czytamy w jeszcze innym komentarzu. "Boże, błogosław mu" - pisali inni.

Nagranie świeżo upieczonego duchownego/Twitter @ Sachin Jose
Nagranie świeżo upieczonego duchownego/Twitter @ Sachin Jose
Nagranie świeżo upieczonego duchownego/Twitter @ Sachin Jose

Was też poruszyło nagranie młodego brazylijskiego duchownego?

To też może cię zainteresować: Fani obawiają się o przyszłość Małgorzaty Ohme w "Dzień dobry TVN". Słowa dziennikarki ich nie uspokoją. "To dar, że się w niej tyle utrzymałam"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marek Kondrat zdobył się na wyjątkowo szczere wyznanie na tamat swojej żony. Na co nie pozwala mu młodsza o blisko cztery dekady partnerka

O tym się mówi: Światło dzienne ujrzała wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jej treść poraża. "Uważaj dziewczyno, bo możesz to opłacić życiem"