Jak podaje portal "Jastrząb Post", w ostatnim czasie pojawiają się liczne spekulacje na temat przyszłości Małgorzaty Ohme w programie "Dzień dobry TVN". Wskazuje się nawet jej potencjalną następczynie, którą ma być Małgorzata Rozenek Majdan. Czy tak faktycznie się stanie?

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan wygryzie ze śniadaniówki Małgorzatę Ohme?

W ostatnim czasie pojawia się wiele spekulacji na temat przyszłości Małgorzaty Ohme w "Dzień dobry TVN". Dziennikarka prowadzi program w duecie z Filipem Chajzerem. Nie brakuje jednak głosów, że dni Ohme w stacji są policzone. Pada nawet nazwisko jej potencjalnej następczyni, którą miałaby być Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nie jest tajemnicą, że żona Radka Majdana od dawna ma chrapkę na zostanie prezenterką telewizji śniadaniowej. Mówiła o tym między innymi w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Do tej pory jednak jej marzenie się nie spełniło.

Małgorzata Ohmeo swojej pracy

W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, Małgorzata Ohme przyznała, że sama nie jest w stanie uwierzyć, że udało jej się tak długo utrzymać na stanowisku prowadzącej śniadaniówkę TVN. Pracuje tam już od trzech lat i każdy kolejny jest dla niej "darem".

Dodała, że zawsze będzie wdzięczna Edwardowi Miszczakowi za to, że dał jej szansę. Zdradziła również, że przyjaźni się z Filipem Chajzerem, a ich relacje nie kończą się tylko na prowadzeniu programu. Dużo ze sobą rozmawiają także poza planem i są wobec siebie niezwykle wyrozumiali.

Wiele osób w wywiadzie udzielonym przez Ohme dopatruje się sporej dozy niepewności, co do jej dalszej przyszłości w śniadaniówce TVN. Też w taki sposób to odbieracie?

To też może cię zainteresować: Światło dzienne ujrzała wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jej treść poraża. "Uważaj dziewczyno, bo możesz to opłacić życiem"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo, co dalej z Andrzejem Piasecznym. Czy zobaczymy jeszcze piosenkarza w "Tańcu z Gwiazdami"

O tym się mówi: Naukowcy zrekonstruowali wygląd Maryi. Jak mogła wyglądać matka Jezusa jako dziecko