Jak podaje portal "Super Express", Polsat podjął osteteczną decyzję dotyczącą Andrzeja Piasecznego i jego dalszej przyszłości w "Tańcu z gwiazdami". Czy fani piosenkarza mogą odetchnąć z ulgą? Znamy pełny skład jury tanecznego show!

Kto pojawi się w "Tańcu z gwiazdami"?

Stacja Polsat zdecydowała się zdradzić nowe informacje w sprawie jesiennej ramówki. Jedną z informacji jest skład jury nowego sezonu "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że wśród sędziów nie zabraknie Andrzeja Piasecznego, którego przyszłość w tanecznym show miała być nie pewna.

W jury "Tańca z gwiazdami" poza piosenkarzem znajdą się ponownie Iwona Pavlović, Michał Malitowskia, a także aktor Andrzej Grabowski. Show poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Izabella Janachowska.

Nie jest już też tajemnicą, czyje zmagania na tanecznym parkiecie będziemy mieli okazję oglądać. Wśró gwiazd pojawi się najpopularniejszy detektyw w Polsce Krzystof Rutkowski, Maja Włoszczowska, Wiesław Nowobilski (kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom"), a także gwiazdy serialu "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski i Michał Mikołajczak.

Tanceczne show ma być emitowane w poniedziałkowe wieczory na antenie Polsatu.

Nie tylko taniec

Widzowie Polsatu po raz kolejny będą mieli okazję oglądać zmagania w " Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Program wraca po dłuższej przerwie. Do tej pory stacja zrealizowała 6 sezonów programu. Pierwsze 5. poprowadził szef Modest Amaro, 6. prowadził szef Michał Bryś.

Tym razem stery "Piekielnej kuchni" obejmie Mateusz Gessler. Program ma zadebiutować w środę 31 sierpnia 2022 roku o godzinie 20:00.

Cieszycie się, że Piasek znów będzie oceniał taneczne zmagania gwiazd?

To też może cię zainteresować: Marek Kondrat zdobył się na wyjątkowo szczere wyznanie na tamat swojej żony. Na co nie pozwala mu młodsza o blisko cztery dekady partnerka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 49-letnia Kasia Sokołowska urodziła. Gratulacje płyną z całej Polski

O tym się mówi: Światło dzienne ujrzała wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jej treść poraża. "Uważaj dziewczyno, bo możesz to opłacić życiem"