Program „Rolnik szuka żony” od samego początku emisji cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Fani produkcji uważnie śledzą losy bohaterów, nawet po zakończeniu sezonu!

Ogromna zmiana

Nie inaczej jest i w przypadku Jessici Miemiec, która zdobyła sympatię widzów. Kobieta wystąpiła w piątej edycji „Rolnik szuka żony”. Piękna brunetka starała się zdobyć serce Krzysztofa.

Tuż po zakończeniu nagrań do programu, Jessica postanowiła przejść poważną metamorfozę. Jak się okazało, kobieta radykalnie zmieniła swój kolor włosów. Przez długi czas była bowiem blondynką. Dodatkowo zgubiła także parę kilogramów i zdecydowała się na powiększenie ust. Okazuje się jednak, że to nie koniec zmian!

Zmienił się nie tylko wizerunek!

Jak podaje portal Plotek, ostatnio Jessica opublikowała zdjęcie, na którym widać kolejną jej metamorfozę. Kobieta postawiła teraz na niezwykle odważny kolor włosów. Przefarbowała je bowiem na różowo! Nie da się ukryć, że teraz Jessica przyciąga uwagę wielu osób!

Co więcej, Jessica wyznała, że wreszcie jej życie nabrało barw. Kobieta odnalazła bowiem miłość.

- Ma na imię Ryszard, tylko ja do niego mówię Ricardo. Znalazłam tego jedynego. Przystojny, wyższy ode mnie, nie pije i dba o mnie bardzo. Codziennie powtarza, że mnie kocha – wyznała Jessica podczas rozmowy z dziennikarzami Tele Magazynu.