Krzysztof Jackowski to najbardziej znany wizjoner w naszym kraju. Wizjoner regularnie publikuje swoje przewidywania na swoim kanale na YouTubie. Od dłuższego czasu Jackowski ma wierne grono fanów, którzy z uwagą śledzą jego doniesienia. Nie brakuje jednak osób, które uważają, że przepowiednie Jackowskiego to bzdury wyssane z palca.

Mocne słowa Jackowskiego

Jak podaje portal Papilot, w swojej ostatniej transmisji online, Jackowski nie miał dla Polaków zbyt dobrych wieści. Niestety, wizjoner przewiduje, że już niebawem czeka nas krach na giełdzie, który mocno odbije się na naszym życiu.

- Będzie to czarny dzień, który się powieli z innymi dniami, jeszcze jeśli chodzi o finansjerę. Nie tylko giełdy będą topnieć, ale i waluty będą topnieć. Idzie czas kompletnego chaosu finansowego pewnej części świata: prawdopodobnie mamy tutaj Europę, ale mamy też Amerykę Północną – mówił Jackowski podczas swojej transmisji.

Czekają nas ciężkie czasy!

Co więcej, wizjoner przewiduje, że już niebawem w wielu miejscach na świecie zacznie brakować towarów, co z kolei odbije się ogromnym chaosem, bowiem współcześni ludzie nie są przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy. Zaznaczył także, że na samym początku rządy będą przekonywać o tym, że taka sytuacja jest tylko chwilowa i niebawem wszystko ulegnie wyrównaniu, jednak finalnie tak się nie stanie.