Jak podaje portal Wirtualna Polska, ostatnio do programu „Gość Wiadomości”, który transmitowany jest na antenie TVP Info, zaproszono Marka Sowę – posła Koalicji Obywatelskiej. Okazało się jednak, że ta wizyta, a raczej słowa gościa mogą przynieść sporo problemów. O co dokładnie chodzi?

Słowa posła nie spodobały się Magdalenie Ogórek

Wypowiedź Marka Sowy, którą wygłosił we wspomnianym programie, totalnie nie spodobała się Magdalenie Ogórek.

- Czasami tutaj państwo mówicie w TVP, ostatnio słuchałem pani redaktor Ogórek. Jej zmartwieniem jest torebka za 20 tys. zł, czy to, czy będzie ją stać na studia dla syna za 20 tys. funtów miesięcznie. Polacy o czymś takim nawet nie mogą sobie pomyśleć – mówił poseł Koalicji Obywatelskiej.

Jak zakończy się sprawa?

Magdalena Ogórek nie zgadza się z tymi słowami i natychmiast zareagowała na całą sytuację, zamieszczając post na Twitterze. Dziennikarka wzywa posła do natychmiastowych przeprosin i zaznacza, że jeśli w ciągu 24 godzin nie pojawią się one na oficjalnych kanałach to zgłosi całą sprawę do sądu.

Jak wiadomo, Marek Sowa odpowiedział już na wezwanie Magdaleny Ogórek i zaznaczył, że chodziło mu o studia córki dziennikarki. Poseł odniósł się tutaj do wypowiedzi kobiety, kiedy ta zaznaczyła, że chętnie wysłałaby córkę na studia za granicę, jednak koszty takich studiów są obecnie zbyt wysokie dla Polaków.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB