Nie jest tajemnicą, że Jarosław Kaczyński ostatnimi czasy odczuwa jeszcze silniejszą potrzebę wymieniania zasług Prawa i Sprawiedliwości dla Polski i jej obywateli.

Teraz, z jednym z magazynów pojawiła się treść wywiadu, jakiego Jarosław Kaczyński był łaskaw udzielić. Jak podają media, prezes PiS opowiedział w rozmowie z dziennikarzami, o zabezpieczeniu Rzeczypospolitej Polski ze względu na konflikt zbrojny odbywający się na Ukrainie.

Prezes zdecydowany i pewny własnych słów

Wspomniał również o trzech celach, jakie rząd postanowił zrealizować i zdawał się być w optymistycznym nastroju mówiąc o poziomie przygotowania technicznego, technologicznego oraz szkoleniowego w naszym kraju.

Według Super Expressu, Jarosław Kaczyński powiedział dziennikarzom, że Rosję bijemy na głowę w obszarze gotowości bojowej. Jaka jest zatem według ustaleń polityków sytuacja na froncie ukraińsko-rosyjskim?

Dokładnie ją omówiliśmy i ustaliliśmy dalsze działania, których celem jest takie wzmocnienie Ukrainy, by mogła się obronić. Z oczywistych względów nie mogę mówić o szczegółach, ale w tym wielkim zadaniu na pewno wesprzemy Kijów - stwierdził polityk.

Przypomnijmy, że jednocześnie zostaje odebrana ulga dla klasy średniej przyznana niegdyś w ramach pomocy dla ofiar skutków lockdownów, a o złodziejsko wysokich rachunkach za prąd i gaz, a także nieprzyzwoicie zawyżonej cenie paliwa już nie warto nawet wspominać, gdyż w parze z tymi narzędziami rujnowania Polaków idą także podwyższane wciąż stopy procentowe, których wysokość jednak jest zależna od polskiego polityka.

Być może obywatele zdecydują się teraz wyprzedać się z loteryjnych nagród wygranych z okazji dostosowania się do rekomendacji prywatnej organizacji WHO, by wspomóc swoje budżety domowe.

O tym się mówi: Była ukochana Filipa Chajzera szczerze o swoich planach. Nie zamierza się umartwiać

Zerknij: Astrologia wyznaczyła najlepiej dobrane pary. Jakie znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej