Najbardziej bezsporne zgodne związki partnerskie mają miejsce między dwiema osobami o tym samym znaku. Ta relacja zwykle oznacza, że ​​obie osoby nie tylko pokochały siebie, ale także znalazły inną osobę o tych samych cechach.

Zawsze ekscytujące jest spotkać kogoś po raz pierwszy i zacząć zgłębiać chemię. Jest mnóstwo świeżej energii, a każdy krok, nawet ten w nieznane, przepełniony jest nadzieją na możliwość. Chociaż ustalenie, czy ty i ewentualny partner będziecie dopasowani, opiera się na wielu różnych aspektach osobowości, astrologia jest fantastycznym sposobem na poznanie osoby za maską.

Baran i Wodnik

Baran to znak ognia rządzony przez Marsa, co znaczy, że ​​są zadziornymi przebojami z pragnieniem zabawy i przyjemności. Baran potrzebuje ludzi, którzy mają energiczny krok i którzy chcą chodzić z nimi od stóp do głów w sypialni i poza nią.

Dla Barana najlepszym partnerem będzie Wodnik, którym dowodzi Uran i Saturn oraz żywioł powietrza. Są znani z tego, że tańczą w rytm własnego bębna, a w miłości to wszystko jest bardziej prawdziwe.

Panna i Koziorożec

Panny są zmiennym znakiem ziemi. Panny szukają samodoskonalenia, siły charakteru, niezawodności i wydajności. Panny są wyjątkowo zagmatwane w miłości: mają stalową powierzchowność, która często powoduje, że traktują swojego partnera jak projekt, który muszą naprawić… cały czas ukrywając bardzo miękkie, ciepłe i wrażliwe centrum.

Dlatego dla Panny najlepszym partnerem powinien być Koziorożec, którym rządzi Saturn i żywioł ziemi. Są bardzo użytecznymi dusigroszami zodiaku i cenią to, co każdy z pięciu zmysłów musi z nimi dzielić. To może sprawić, że ich romantyczny sposób zachowania będzie trochę słaby dla tych znaków, które szukają bardziej ewidentnych przejawów uczucia i miłości.

O tym się mówi: Pielęgniarka z hospicjum tłumaczy oznaki odchodzenia. Co robią wówczas pacjenci

Zerknij: Nie na takie informacje czekali seniorzy. Decyzja zapadła i nie ma już od niej odwrotu. O co dokładnie chodzi