Pielęgniarka hospicjum staje się popularna, dzieląc się poruszającymi historiami o tym, jak to jest opiekować się pacjentami w ostatnich godzinach ich życia – w tym opowieściami o wizytach „martwych krewnych i zwierząt”.

Przedstawia zupełnie inny obraz umierania...

Pielęgniarka z hospicjum zabrała się za tworzenie na TikTok, aby ujawnić, w jaki sposób jej pacjenci pomogli jej uwierzyć w życie pozagrobowe. Penny Smith, 59 lat, z Waszyngtonu, znana jako „pielęgniarka hospicjum Penny” w TikTok, zgarnęła ponad 400 000 obserwujących.

@hospicenursepenny #hospicenurse #humantouch #ThisIsMySong ♬ Touch Me (All Night Long) - 7" Mix - Cathy Dennis

W popularnym nagraniu Penny wspomina o zapowiedziach śmierci, na przykład gdy pacjent widzi martwego krewnego lub zwierzaka. Częścią pracy pielęgniarki hospicjum jest spotykanie wielu wyjątkowych i terminalnych pacjentów. Penny spostrzega, że ​​„najgłówniejszą rzeczą jest to, że umierająca osoba mówi, że odwiedza ją ktoś, kto zmarł. Dodała, że ​​dzieje się tak, gdy pacjent jest „całkowicie przytomny i może jasno stwierdzić, z kim się spotyka”.

@hospicenursepenny #hospice #miracle ♬ UNDERWATER WONDERSCAPES (MASTER) - Frederic Bernard

„Widzenie ludzi, którzy widzą „duchy” lub jakąkolwiek istotę, którą widzą, utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest coś więcej – stwierdziła Penny w osobistym filmie TikTok.

Wiele razy pacjenci mówią Penny, jak zauważali zmarłych bliskich we własnym pokoju, Penny opisywała czas, w którym pacjent „widział swoją żonę w rogu pokoju na suficie”, mówiącą mu, że przyjdzie po niego „ale nie dzisiaj, jutro." Wiele umierających osób dzieliło się także z pielęgniarką hospicjum swoim żalem i ostatnimi przemyśleniami.

@jessicachristine6 #beautifulsoul @meshello20 @theianhiatt ♬ original sound - Jessica Christine

Penny zauważa, że ​​najczęstsze rzeczy, które słyszy od pacjentów jako pielęgniarka hospicjum, to osoby, które żałują, że „zbyt dużo pracowali, nie spędzali czasu z rodziną”. Dalej opisała niezwykłe przeżycie, kiedy mężczyzna rzekł do jej, że „żałuje, że robi chemioterapię z powodu raka płuc”, mężczyzna zmarł tego samego popołudnia, w którym podzielił się tym z Penny.

O tym się mówi: Ważna informacja dla milionów Polaków. Prezydent Andrzej Duda potwierdził zapowiadaną zmianę. Chodzi o wypłaty

Zerknij: Nie na takie informacje czekali seniorzy. Decyzja zapadła i nie ma już od niej odwrotu. O co dokładnie chodzi