Syn znanego i lubianego dziennikarza i prezentera Zygmunta Chajzera Filip ostatnimi czasy przechodzi bardzo trudne chwile związane z kłopotami w utrzymaniu z zachowania kanonach wymaganych przez telewizję. dziennikarz i prezenter wciąż zmaga się z echami swoich decyzji i spontanicznych wypowiedzi na tematy, które ostatnimi czasy stały się kwestiami drażliwymi i budzącymi skrajne emocje.

Z racji tego, że Filip Chajzer zburzył ostatnio swój wizerunek, spokojnego i ustatkowanego przypuszczalnym romansem z Anną Jędrzejczuk, oraz wypowiedział się niepochlebnie na temat promowanej przez telewizję TVN grupy ludzi o odmiennych preferencjach, teraz może obawiać się o swoją przyszłość zawodową w telewizji TVN po odejściu Edwarda Miszczaka.

Tymczasem jego była już partnerka Małgorzata Walczak opublikowała na swoim instagramowym profilu zapowiedź konkretnych zmian w życiu zawodowym, wspominając tajemniczo w pewnym projekcie.

Dziennikarka postanowiła nie zabierać głosu w sprawie rozstania z Filipem Chajzerem, jednak kierując się właśnie dobrem potomstwa, opublikowała krótkie oświadczenie, w którym zawarła również prośbę o uszanowanie prywatności tej rodziny, właśnie ze względu na syna.

Jej najnowsza publikacja zdradza, że nie ma w głowie celebrytki miejsca na ponure myśli, które są w jej sytuacji naturalne. Zakomunikowała natomiast, że ma pomysł na siebie i wyznaczony cel do osiągnięcia - Podobno jak człowiek uwierzy w siebie to może przenosić góry. Wczoraj usłyszałam , że warto wyznaczać sobie realne cele i się ich trzymać . Może świata nie podbiję ale naprawdę cieszę się z małych sukcesów . W obiektywie mojej kochanej @milena_maila_h #friends #life #newjob - czytamy w opisie do interesującego zdjęcia w stylu luźnego biznesu.

O tym się mówi: Pilny apel policji. Zaginął 17-letni Szymon. Wyznaczono nagrodę za pomocne w odnalezieniu chłopca informacje

Zerknij też na to: Astrologia wyznaczyła najlepiej dobrane pary. Jakie znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej