Na facebookowej stronie Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska, dotyczącej miejscowości Jastarnia opublikowano ogłoszenie o zaginięciu Szymona Szczerbowskiego, 17-latka, który 11 czerwca bieżącego roku opuścił miejsce zamieszkania w Helu, by spotkać się z kolegą w Jastarni.

Zwiększono nagrodę z 10 tysięcy złotych na 20 tysięcy złotych za pomoc w odnalezieniu chłopca

Widziano go po raz ostatni o 1:00 w nocy, 12 czerwca przy wejściu na teren plaży nr 49 w miejscowości Jastarnia. Jak czytamy w ogłoszeniu, nastolatek nie zabrał ze sobą dokumentów, a jego telefon jest nieczynny.

Sprawdzono wszystkie szpitale, natomiast miejski monitoring poddawany jest właśnie analizie. Szymon ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, oczy ma koloru zielonego, a włosy ma w odcieniu ciemnego blondu.

Znakiem szczególnym na twarzy chłopca jest pieprzyk umiejscowiony pod jego prawym okiem. W chwili zaginięcia Szymon Szczerbowski miał na sobie czarne polo z charakterystycznym białym pasem okalającym kołnierzyk, spodnie koloru czarnego, a także czarną czapeczkę z daszkiem, na której znajduje się biały napis.

Jest wysoce prawdopodobne, że miał przy sobie również korekcyjne okulary z czarną, cienką oprawką.

Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Juracie pod numerem telefonu: 47 742 53 72 lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginienicalapolska@gmail.com - widnieje w ogłoszeniu.

O tym się mówi: Astrologia wyznaczyła najlepiej dobrane pary. Jakie znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej

Zerknij też tutaj: Woda po ziemniakach ma wspaniałe właściwości. Przyda się nie tylko w kuchni ale także w kosmetyce. O czym mowa