Jak podaje portal "Super Express", w środę 8 czerwca Prokuratura Okręgowa w Warszawie wysłała do sądu akt oskarżenia wobec Piotra Kraśko. Sprawą zajmować się sąd w Ostrłęce. Dziennikarz usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu bez wymaganych uprawnień. Kraśko przyznał się do winy. Za ten czyn grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Piotr Kraśko usłyszał wyrok

Piotr Kraśko stracił uprawnienia do kierowania pojazdów w 2014 roku. Od tamtego czasu dziennikarz nie zdecydował się na ponowne wyrobienie uprawnień i w dalszym ciągu poruszał się po drogach naszego kraju, bez wymaganych przepisami dokumentów

Dziennikarz wpadł w czasie rutynowej kontroli przeprowadzonej przez policjantów, 1 kwietnia zeszłego roku. We wrześniu 2021 roku Piotr Kraśko usłyszał wyrok. Sąd skazał go na karę grzywny w wysokości 7500 zł, a także orzekł zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 1 roku.

Piotr Kraśko z kolejnymi zarzutami

Z informacji podanych przez Polską Agencję Prasową wynika, że w srodę 8 czerwca do sądu w Ostrołęce wpłynął akt oskarżenia wobec Piotra Kraśki. Dotyczy on wydarzeń z sierpnia 2016 roku, kiedy to Kraśko został przyłapany przez patrol policji. Od prokuratury usłyszał w zeszłym miesiącu prokuratorkskie zarzuty prowadzenia po cofnięciu uprawnień.

Dziennikarz w czasie prokuratorskich przesłuchań przyznał się do stawianych mu zarzutów, ale skorzystał z przysługującego mu prawa do odmowy składania zeznań. Piotr Kraśko zgodził się na publikację swojego wizerunku i podawanie jego pełnych danych.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Została królową turnusu, a po programie jej życie się kompletnie zmieniło. Co słychać u popularnej Halinki z „Sanatorium miłości”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

O tym się mówi: Wpis Małgorzaty Ohme o odchodzącym Edwardzie Miszczaku jest kompletnie nie na miejscu według internautów. Kolejna wpadka prowadzącej „Dzień dobry TVN”