Jak przypomina portal "Super Express", na sobotnim kongresie Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński zapowiedział, że politycy jego partii ruszą w Polskę, aby spotkać się z obywatelami. Wicerzecznik partii Radosław Fogiel zapowiedział, że spotkania z prezesem PiS będą odbywały się w salach kinowych, teatralnych oraz w domach kultury w różnych miejscowościach Polski. Gdzie odbędzie się pierwsze spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim?

Jarosław Kaczyński rusza w Polskę

Jarosław Kaczyński już w najbliższą środę zacznie spełniać zapowiedź z sobotniej konwencji, dotyczącą objazdu polityków jego partii po Polsce. Prezes PiS-u zainauguruje akcję udając się do Sochaczewa. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca o godzinie 18:00 w hotelu Chopin.

Co ciekawe, na podobny krok i to już jakiś czas temu zdecydował się lider Platformy Obywatelskiej - Donald Tusk. Wicerzecznik PiS zapytany o to, czy możliwa jest debata pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a szefem PO, stwierdził, że dla obozu władzy Donald Tusk nie stanowi żadnego punktu odniesienia i nie koncentrują się ani na nim, ani na jego poczynianiach.

Donald Tusk/YouTube @Donald Tusk - kanał oficjalny
Donald Tusk/YouTube @Donald Tusk - kanał oficjalny
Donald Tusk/YouTube @Donald Tusk - kanał oficjalny

Nieoficjalne informacje

Jak podaje "Rzeczpospolita", zapowiadany przez Kaczyńskiego objazd po kraju ma potrwać aż do wyborów parlamentarnych, jakie mają odbyć się już jesienią przyszłego roku. Są to jednak póki co, informacje nieofiacjalne.

Podobny status należy przynać zapowiedzią, że dopiero na wiosną przyszłego roku wyborcy poznają nową ofertę programową obozu Zjednoczonej Prawicy. Duża część komentatorów była przekonana, że nowe obietnice padną już w trakcie konwencji z 4 czerwca. Tak się jednak nie stało.

Jarosław Kaczyński/Youtube @Onet News
Jarosław Kaczyński/Youtube @Onet News
Jarosław Kaczyński/Youtube @Onet News

Co sądzicie o wyborze miejsca pierwszego spotkania z Jarosławem Kaczyńskim?

To też może cię zainteresować: Seniorów czekają spore zmiany od 1 lipca. Czy emeryci mogą liczyć na wyższe świadczenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Miesiąc, w którym przychodzimy na świat, ma wpływ na nasz charakter. Numerolodzy wszystko sprawdzili

O tym się mówi: Dziś pogoda może być niezwykle kapryśna i niebezpieczna. Synoptycy ostrzegają przed wtorkowymi burzami