Twój miesiąc urodzenia może mieć wpływ na resztę Twojego życia, a nie tylko na urodziny. Na przykład dzieci urodzone w lipcu są na ogół bardziej optymistyczne przez całe życie. Są również bardziej narażeni na problemy ze wzrokiem.

STYCZEŃ: Osoby urodzone w tym miesiącu statystycznie częściej cierpią na chorobę Alzheimera, chorobę Leśniowskiego-Crohna i epilepsję.

LUTY: Te dzieci prawdopodobnie wyrosną na artystów. Praca od 9 do 5 może nie być dla nich. MARZEC: Osoby urodzone w tym miesiącu są bardziej narażone na astmę. Są bardziej skłonni do wykonywania niekonwencjonalnej kariery, na przykład jako artysta.

KWIECIEŃ: Dzieci urodzone w tym miesiącu najprawdopodobniej staną się bardzo wymagające dla siebie i innych.

MAJ: Osoby urodzone w tym miesiącu są podatne na cukrzycę i jaskrę. Są bardzo oddane i angażują się w pomoc najbliższym.

CZERWIEC: Czerwiec ma największą liczbę laureatów Nagrody Nobla i prezesów. Pewnie dlatego, że czerwcowi potrafią zjednać sobie ludzi.

LIPIEC: Dzieci urodzone w tym miesiącu mają bardziej optymistyczne perspektywy niż te urodzone w chłodniejszych miesiącach. Maksymalnie skupiają się na projekcie, co nie zawsze działa dobrze w życiu prywatnym.

SIERPIEŃ: Sierpniowe dzieci częściej mają problemy w szkole. Są kreatywne i mają predyspozycje do bycia artystą.

WRZESIEŃ: Najlepsi uczniowie przychodzą na świat we wrześniu, ponieważ są najstarsi w swoich klasach. To osoby zorganizowane, przygotowane na wszelkie ewentualności, co czasem może irytować.

PAŹDZIERNIK: Najdłużej żyją osoby urodzone w październiku. To domatorzy, którzy wolą oddalić od siebie wszelkie ryzyko.

LISTOPAD: W tym miesiącu rodzi się więcej seryjnych morderców niż w jakimkolwiek innym. Są pesymistyczni i zamknięci w sobie.

GRUDZIEŃ: Osoby urodzone w tym miesiącu najczęściej cierpią na astmę lub alergie. Są ambitne i mają predyspozycje do odnoszenia sukcesu, któremu później próbują umniejszyć, narzekając na niedociągnięcia. To może irytować.

O tym się mówi: Mało kto wiedział, że nie trzeba wyrzucać łodyżek czereśni. Co można zrobić z tych ogonków

Zerknij: Nowy przedmiot w szkole budzi ogromne kontrowersje. Ujawniona treść podręcznika budzi wątpliwości. Mowa m.in. o gender, ateizmie oraz reparacjach