Jak podaje portal "Super Express", nie żyje Krzyszto Pachucki, jeden z uczestników programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie 53 lat, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak stanął na ślubnym kobiercu z Bogusią, którą poznał na planie "Rolnik szuka żony".

Krzysztof Pachucki nie żyje

Krzysztof Pachucki był jednym z uczestników 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". To właśnie w programie poznał Bogusię. Po pięciu miesiącach znajomości, para zdecydowała się wziąć ślub. Ich wspólne szczęśliwe życie nie trwało jednak długo. W sobotę 4 czerwca odbyły się uroczystości pogrzebowe 53-latka.

Bogusia i Krzysztof Pachucki/YouTube @Plotki24h
Bogusia i Krzysztof Pachucki/YouTube @Plotki24h
Bogusia i Krzysztof Pachucki/YouTube @Plotki24h

Z informacji podawanych przez "Super Express", że Krzysztof Pachucki targnął się na swoje życie. Mężczyzna od lat zmagał się z depresją. Sąsiedzi rolnika wskazują, że doświadczył wiele trudnych chwil. Najpierw musiał zmierzyć ze stratą żony, potem jego dzieci zaczęły układać sobie życie. "Czuł się przeraźliwie samotny" - wskazywali jego sąsiedzi.

Bogusia poznając Krzysztofa miała świadomość, że mężczyzna cierpi na depresję i starała się wspierać go w walce z tą nieławtą chorobą. Niestety to nie wystarczyło. Rolnik najpierw zniknął z domu, a potem zdecydował się popełnić samobójstwo.

Krzysztof Pachucki/YouTube @Rolnik szuka żony
Krzysztof Pachucki/YouTube @Rolnik szuka żony
Krzysztof Pachucki/YouTube @Rolnik szuka żony

Na pogrzebie Krzysztof Pachuckiego nie mogło zabraknąć ani Bogusi, ani jego dzieci. Uczestnika programu "Rolnik szuka żony" pożegnała także Marta Manowska, która zamieściła w sieci krótki wiersz.

Rodzinie, bliskim i przyjaciolom Krzysztofa Pachuckiego składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Nowy przedmiot w szkole budzi ogromne kontrowersje. Ujawniona treść podręcznika budzi wątpliwości. Mowa m.in. o gender, ateizmie oraz reparacjach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” nie przejmuje się zakończeniem programu. Celebrytka już znalazła nową pracę w zacnym gronie. Czym się zajmie

O tym się mówi: Spodziewana deklaracja ze strony Jarosława Kaczyńskiego nadal nie padła. Kiedy prezes Prawa i Sprawiedliwości odejdzie ze stanowiska wicepremiera