Sytuacja na świecie nie jest obecnie zbyt dobra. Globalna pandemia koronawirusa, a teraz wojna między Rosją a Ukrainą doprowadziła do potężnego kryzysu widocznego mocno też w Polsce.

Niestety nasza gospodarka średnio radzi sobie z problemami, a inflacja jest coraz większa co podnosi koszty życia za co wiele osób obwinia rządzących.

Portal „O2” donosi, że o opinię zapytano ostatnio seniorów. Niektóre opinie są zaskakująco negatywne.

Rząd dla seniorów

Emeryci w tym roku mogli liczyć już na waloryzację świadczeń, zniesienie podatków, trzynastkę, a niedługo dostaną także czternastkę. Mimo to, wiele z nich nie jest zadowolonych i oskarża rząd o manipulowanie obywatelami.

„Nie wyobrażałam sobie, że ja jeszcze dożyje takich czasów. Przecież to jest ohydne wszystko - te kłamstwa, te manipulacje. To jest takie lekceważenie tego narodu” – uznała jedna z zapytanych na warszawskiej ulicy emerytek.

Seniorce nie podoba się, że politycy twierdzą, że Polska znajduje się wśród bogatszych krajów, a tego w ogóle nie widać.

Pojawiły się też negatywne komentarze odnośnie programów rządowych takich jak Rodzina 500 plus. Zdaniem seniorów rozdawanie pieniędzy doprowadza do tego, że wiele młodych ludzi nie pracuje.

Nie zabrakło też pozytywnych opinii wskazujących na zadowolenie z ostatnich bonusów dla seniorów, które rzeczywiście poprawiły trochę finanse.

Senior/ YouTube @Nowe PSL
Senior/ YouTube @Nowe PSL

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Premier pokazany jako wzór do naśladowania. Mateusz Morawiecki został nazwany „pielgrzymem pokoju” za swoje działania

Jak informował portal „życie.news”: Jennifer Aniston po kilkunastu latach milczenia po raz pierwszy szczerze o rozstaniu z Bradem Pittem. Fani czekali na te słowa

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła pokazując stare zdjęcie swojej mamy. Rzadko można zobaczyć byłą pierwszą damę w takim niezobowiązującym wydaniu

Sprawdź również ten artykuł: Plejada gwiazd na koncercie Natalii Kukulskiej. Podczas wernisażu ONE pojawiły się takie sławy jak Grażyna Wolszczak, Joanna Racewicz czy Agata Rubik