Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej inspirujących, a zarazem przebojowych kobiet w polskim show – biznesie. Podróżniczka od wielu lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią Polaków, jednak jej ostatnie poczynania wywołały falę oburzenia.

Niebywały wyczyn wspinaczy

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym widać, jak dwóch mężczyzn, a dokładniej francuskich wspinaczy, wspina się po warszawskim hotelu Marriott.

- MARRIOTT ZDOBYTY! W miniony weekend pod hotelem Marriott zaraz przy Dworcu Centralnym w Warszawie rozległy się oklaski wśród zgromadzonych tam przypadkiem osób. Dwóch miłośników adrenaliny, pochodzący z Francji LEO URBAN i ALEXIS LANDOT, weszli bezpiecznie na dach 140-metrowego hotelu – pisała Wojciechowska na swoim profilu.

Ostre słowa pod kierunkiem Wojciechowskiej

Co prawda, mężczyźni zostali niemal natychmiast ukarani mandatem, a sama podróżniczka zaznaczyła we wpisie, że nikomu nie poleca naśladowania wspinaczy. Wojciechowska zaznaczyła także, że pierwsza wspinaczka po sławnym warszawskim wieżowcu miała miejsce już w 1998 roku!

Okazuje się jednak, że obserwatorzy Martyny Wojciechowskiej dość krytycznie podeszli do jej wpisu na temat miejskiej, ekstremalnej wspinaczki. Wiele osób zaznaczało, że takie „zabawy” mogą skończyć się tragicznie. Pojawiały się także komentarze, że wpis podróżniczki i „przyklaskiwanie” takim wyczynom to wyraz nieodpowiedzialności.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ