Jak podaje portal "Super Express", na twitterowym koncie prezydenta Andrzeja Dudy w środku nocy pojawił się zaskakujący wpis. Czego dotyczył najnowszy wpis głowy państwa?

Pełen emocji wpis Andrzeja Dudy

Choć prezydent Andrzej Duda jest aktywny w mediach społecznościowych, takiego wpisu nie mieliśmy okazji czytać od bardzo dawna. Nie da się ukryć, że poniedziałek 16 maja był dniem wyjątkowy dla prezydenta. To właśnie wtedy Andrzej Duda świętował swoje 50. urodziny.

Przez cały dzień Andrzej Duda otrzymywał życzenia urodzinowe z okazji 50. rocznicy urodzin. Choć pół wieku to sporo, prezydent zdaje się nie przejmować upływającym czasem. Nadal cieszy się dobrą kondycją, spełnia się na najwyższym urzędzie w kraju i ma oddaną rodzinę.

Na Andrzeja Dudę czekała też ze strony internautów wyjątkowa niespodzianka. Andrzej Duda przyznał, że doświadczył w dniu swoich 50. urodzin wiele serdeczności i ciepłych słów. W mediach społecznościowych życzenia prezydentowi Dudzie składali nie tylko internauci, ale także politycy.

Zaskakujące życzenia od Janusza Kowalskiego

Wśród życzeń pomyślności i zdrowia, szczególnie mocno wyróżniły się życzenia Janusza Kowalskiego. Polityk Solidarnej Polski życzył prezydentowi Dudzie, aby ten zawsze "dokonywał dobrych wyborów dla Polski", a także częściej "wsłuchiwał się w rekomendacje ministra Zbigniewa Ziobry".

Kowalski życzył prezydentowi Dudzie także tego, żeby nie wsłuchiwał się w głos opozycji przy podjemowani ważnych dla naszego kraju decyzji.

Andrzej Duda/Youtube @Andrzej Duda
Andrzej Duda/Youtube @Andrzej Duda
Andrzej Duda/Youtube @Andrzej Duda

Co sądzicie o życzeniach złożonych prezydentowi Dudzie przez Janusza Kowalskiego?

To też może cię zainteresować: Informacje o możliwej chorobie Władimira Putina, znów obiegły światowe media. Leki, jakie ma przyjmować mają niepokojące skutki uboczne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skandal na Eurowizji 2022 z udziałem Polski. Nasze jury miało dopuścić się manipulacji głosami. Skrytykowano też Idę Nowakowską za słowa o Ukrainie

O tym się mówi: Henryka Krzywonos zwraca się z prośbą do ministerstwa i Amerykanów. Chodzi o jej bezpieczeństwo