Henryka Krzywonos otrzymuje okropne groźby. Postanowiła zaapelować do ministerstwa!

Henryka Krzywonos otrzymuje przeraźliwe groźby. Sama nie ejst w stanie poradzić sobie z tak ogromnym niebezpieczeństwem, które wisi nad nią.Posłanka na Sejm z ramienia Koalicji Obywatelskiej prosi o reakcje ministerstwo. Mimo iż policja teoretycznie zajmuje się sprawą, potrzebna jest pomoc. Posłanka chce reakcji nawet Amerykanów!

Już od kilku miesięcy posłanka na Sejm otrzymuje przeraźliwe groźby. Jak twierdzi Henryka Krzywonos otrzymuje je już od września 2021 roku. Póki co autor gróźb jest bezkarny. W listach posłanka ma otrzymywać między innymi takie treści jak: „zwęglone ścierwa będą rozsiane po całej Polsce”. Policja twierdzi, że mimo pogróżek na temat bomby - po przybyciu na miejsce i braku fizycznej bomby - brak zagrożenia.

Jak przekazuje asystent posłanki od miesięcy policja jedynie zapewnia, że działa w tej sprawie. Okazuje się, że to tylko słowa. Henryka Krzywonos prosi o reakcję ministerstwa.

- Można się zwrócić do Amerykanów w sprawie rozwiązania problemu. Przecież Gmail należy do naszych sojuszników zza oceanu – dodaje asystent.

Henryka Krzywonos/Youtube: Chilli News
Henryka Krzywonos/Youtube: Chilli News

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zatrzymano dwóch nastolatków, którzy zastraszali swojego rówieśnika. Ich czyny są poniżej wszelkiej krytyki. Sprawą zajęła się policja i sąd rodzinny

Jak informował portal „życie.news”: Proces Johny'ego Deepa i Amber Heard nadal trwa. Znajoma Deepa nie ukrywa, co sądzi o jego byłej żonie. To "socjopatyczny kucyk pokazowy"

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Barbara Kurdej-Szatan nic sobie nie robi z problemów z prawem i łamie kolejne przepisy. Aktorka jechała jak pirat drogowy. Przyłapali ją paparazzi

Sprawdź również ten artykuł: Marcin Prokop kontra internauci. Nieprzyjemna sytuacja pod wpisem gwiazdora TVN. Prezenter odpowiedział na sugestię w nieprzyjemny sposób. O co poszło