Jak podaje portal "Super Express", Donald Tusk w ostatnią niedzielę odpoczywał od polityki, a nie oznacza to, że próżnował. Fotoreporteży przyłapali lidera Platformy Obywatelskiej na niesieniu ciężkiem czarnej paczki.

Tak Donald Tusk spędził niedzielę

Ostatnią niedzielę Donald Tusk spędził w Sopocie, gdzie na co dzień mieszka wspólnie z rodziną. Z doniesień tabloidu wynika, że polityk postanowił wykorzystać wolne od polityki chwilę, na zajęcie się drobnymi obowiązkami.

Fotoreporterzy dostrzegli Donalda Tuska, niosącego w ręce sporych rozmiarów paczkę, ktora nie należała raczej do najcięższych, bo polityk był ją w stanie nieść w jednej ręce. Karton był na tyle szczelnie owinięty czarną folią, że poznanie jego zawartości było wprost niemożliwe. Donald Tusk umieścił pudełko w samochodzie, żeby móc je najprawdopodobniej wysłać.

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

Pracowite tygodnie Donalda Tuska

Lider PO stara się jeździć po Polse i przekonywać Polaków do programu swojej partii. W trakcie jednego z takich wyjazdów, Donald Tusk przyznał, że choć nadal będziemy mieli do czynienia z wolnymi wyborami, to o ich uczciwości nie może być mowy.

Zdaniem byłego premiera obecna władza wykorzytuje wszelkie dostępne narzędzia i całą przewagę jaką ma, do tego, aby "wypaczyć demokratyczny werdykt". Przypomniał, że o nieuczciwych wyborach mogliśmy mówić już w 2020 roku, kiedy Polacy wybierali prezydenta.

Dodał, że opozycja musi zrobić wszystko, żeby wygrać pomimo całej propagandy, jaka serwowana jest w mediach publicznych. Donald Tusk przekonywał również, że kolejna wygrana Zjednocznej Prawicy, której częścią jest partia Ziobry, może zagrozić naszej obecności w Unii Europejskiej.

Co sądzicie o słowach Donalda Tuska?

To też może cię zainteresować: Rosja ostro o chęci dołączenia przez Szwecję i Finlandię do NATO. W propagandowej telewizji pojawiły się niepokojące sugestie. Jakie będą konsekwencje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcin Prokop kontra internauci. Nieprzyjemna sytuacja pod wpisem gwiazdora TVN. Prezenter odpowiedział na sugestię w nieprzyjemny sposób. O co poszło

O tym się mówi: Andrzej Duda ma powody do świętowania. Kończy dziś 50 lat. Co go łączy z Aleksandrem Kwaśniewskim