Jak przypomina portal "Super Express", Piotr Żyła cieszy się ogromną sympatią ze strony fanów. Często zaskakuje swoich wielbicieli niecodziennym zachowaniem i wyjątkowym poczuciem humoru. Nie brakuje mu także teraz, kiedy skoczkowie zaczęli przygotowania do nowego sezonu.

Napięta atmosfera już opadła?

Koniec zimowego sezonu w skokach narciarskich przyniósł fanom tej dyscypliny, jak i samym skoczkom, wiele emocji. Wszystko w związku z odejściem Michala Doleżala i sposobem, w jaki zakończyła się jego współpraca z kadrą. Skoczkowie otwarcie mówili, że nie podoba im się taka decyzja, ale wygląda na to, że emocje już opadły i nowy szkoleniowiec zyskał kredyt zaufania.

Nie ulega wątpliwości, że Thomasowi Thurnbichlerowi udało się zdobyć sympatię kadry skoczków narciarskich. Wielu fanów skoków ma nadzieję, że nowy szkoleniowiec będzie w stanie pomóc wrócić naszym skoczkom do formy.

W formie, jeśli chodzi o poczucie humoru jest nadal Piotr Żyła, który w mediach społecznościowych zamieścił, przyciągający uwagę wpis. Skoczek udowodnił nim, że ma spory dystans do siebie i do życia. Jego optymizmu nie był nawet w stanie zniszczyć piątek 13!

"Pamiętajcie: "Trzynastego piękniejszy jest świat" - napisał Piotr Żyła, dołączając do wpisu swoje zdjęcie z szerokim uśmiechem. Poza skoczkiem, na fotografii można zobaczyć białego suwa marki Subaru, który spodobał się wielu jego wielbicielom.

"Fajny mobil" - napisał jeden z komentatorów. Inni podkreślali, że piątek 13 jest to dla nich szczęśliwym dniem, choć znalazła się i osoba, która przyznała, że niestety jej szczęście tego dnia nie dopisuje.

A jak wam podoba się najnowsze zdjęcie Piotra Żyły?

To też może cię zainteresować: Polska znalazła się na celowniku Rosji. Politycy w Moskwie uznali, że nasz kraj wymaga denazyfikacji. Czy mamy powody do obaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące informacje na temat rozwodu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Takiego obrotu spraw, nikt się nie spodziewł

O tym się mówi: Prezydent Wołodymyr Zełenski zdradził ważne szczegóły. Czy Francja omawiała z Rosją podział Ukrainy