Według informacji przekazanych przez portal Pomponik, Agata Kulesza nadal nie może pogodzić się z sytuacją, jaka zagościła w jej życiu. Znaną aktorkę bardzo mocno dotknął jej rozwód z Marcinem Figurskim.

Aktorka nie mogła się z tym pogodzić

Para była małżeństwem przez czternaście lat. W domu rodziny nie działo się jednak najlepiej. Pojawiła się przemoc zarówno fizyczna, jak i psychiczna. Niektóre doniesienia wskazują nawet na fakt, że rodzinie została przyznana „niebieska karta”, co oznacza, że Agata Kulesza i jej córka były uznane za ofiary przemocy domowej.

Przez długi czas po rozwodzie Agata Kulesza nie mogła dojść do siebie. Na szczęście aktorka może liczyć na swoją ukochaną córkę Mariannę, która mocno dba o to, aby jej mama była szczęśliwa.

Córka chce pomóc swojej ukochanej mamie

To właśnie za namową Marianny, Agata Kulesza zdecydowała się na zmiany w swoim życiu i zgodziła się na wspólną podróż do Tajlandii! Warto jednak dodać, że taki obrót spraw nie podoba się ojcu Marianny, który jest zazdrosny o jej kontakty z matką. Jak jednak wiadomo, córka Agaty Kuleszy ma z ojcem jedynie okazjonalny kontakt, natomiast z mamą łączy ją głęboka więź.

- Marianka jest wspaniałą dziewczyną. Świadomą siebie, mądrą osobą, która wybrała swoją drogę, sposób na życie. Jest moją podporą, motywacją i inspiracją – wyznała Agata Kulesza podczas wywiadu dla „Na żywo”.