Według informacji przekazanych przez portal Super Express, Jolanta Kwaśniewska została laureatką nagrody „Osobowość Dekady”, która przyznawana jest przez wydawcę magazynu Osobowości i Sukcesy oraz Excellent Events.

Ogromne wyróżnienie dla Jolanty Kwaśniewskiej!

Dokładnie 9 maja podczas uroczystej gali zorganizowanej w Warszawie, była Pierwsza Dama odebrała statuetkę. Podczas gali odbyła się także licytacja, a zebrana kwota zostanie przekazana na zakup sprzętu medycznego przeznaczonego do podciśnieniowego leczenia zakażonych ran, który wysłany zostanie na Ukrainę.

Na uroczystej gali nie zabrakło także rozrywkowych elementów. Koncert w wykonaniu zespoły BOYS przyciągnął przed scenę mnóstwo osób. Co więcej, to właśnie podczas muzycznego występu miały miejsce niebywałe sceny.

Nietypowy występ!

Jak się okazuje, Jolanta Kwaśniewska oddała się muzycznym uniesieniom i wraz z liderem zespołu – Marcinem Millerem odegrała niemałe przedstawienie! Była Pierwsza Dama świetnie bawiła się, tańcząc do utworu „Jesteś szalona”!

W sieci niemal natychmiast pojawiły się komentarze na temat występu Pierwszej Damy. Większość internautów była pod wrażeniem. Komentujący doceniali ogromny dystans Jolanty Kwaśniewskiej i jej humor!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ